Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen akkumulátoros porszívót...

Milyen akkumulátoros porszívót ajánlotok 50nm területre?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi szerint kéne néznem nagyon kezdő "házi asszony" vagyok:D

Azért is kérdezlek benneteket bízva hogy tapasztalatból tudtok írni nekem valamit ami hasznos lesz nekem. Párommal lakunk ketten és van egy cicánk aki 11 hónapos, fedett alomba nem hajlandó be menni ezért nyitott neki, a legnagyobb örömömre. Van alatta ilyen hozzá való szőnyeg de mellé is megy rengeteg ... Szóval ebből van bőven a padlón. Járólap van a nappaliban és az előszoba konyhában is. A hálóban és a kisebbik szobában laminált padló van. Nincs szőnyeg sehol nem is tervezek. Csak a padlót akarom porszívózni seprűvel nem tudok minden port össze szedni. Szerintem mindennap használnám, az alom körül valószínűleg többször is.

Nem tudom mit kéne még írnom hogy tudjátok segíteni, a keret rá hát....nyilván az lenne a jó ha minél olcsóbb lenne de jó is szóval inkább az ár-érték arány lenne a legjobb opció szerintem. De azért 70 000ft-t nem tudok kiadni érte fizetésem több mint a fele :/. Legoptimálisabb 30.000ft lenne maximum de ha többe kerül akkor maximum gyűjtünk hozzá.



2021. febr. 17. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Electrolux EER7ANIMAL

Baromi jó az állatszőr összeszedésében. Használtan 30-40 között szoktam látni. újonnan euro**** áruházban kb fél évente 54990 ért adják akciózva.

2021. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

évekkel ezelőtt az aldi hirdetett 16'000.-Ft-os akkos porszívót..pik-pak elfogyott..sebaj, a lidl 20ezerért kezdett árulni hasonlót, de picit jobbat. Azt megvettem(két éve), azóta is hibátlanul működik..igaz, a portartója hamar megtelik(vagy sok a por?), a forgó keféje összeszed minden hajszálat, aztán lehet kiszedehgetni..ez lesz a macskaszőrrel is..


Azt akarom mondani, hogy bőven elég 25e körül áldozni rá, mert már valamennyi szinte tökéletes. Még morzsaszívónak is használható. Sajnos a hepaszűrőjét nem tanácsos mosni, csak kifújni. A hetvenezresek, vagy még drágábbak persze finomabb kidolgozásúak, talán a hepa szűrőjük is tökéletesített, de nekem a húszezres pont megfelel. Fél óra működést bír az aksija, ami pont elég egyszeri alkalomra.


Ez persze az én véleményem. Mentségemül szolgáljon, hogy pasi vagyok, tehát hülye is.


Bocs az összevisszaságért.

2021. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok hogy már most válaszoltatok köszönöm! Attól hogy pasi vagy nem vagy hülye a témához hisz többet írtál mint amit én tudok pedig én nő vagyok !:D
2021. febr. 17. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Electrolux van nekunk is.

Nem a legdragabb,karacsony elott 40 ert vettuk.

A kefeibe belegabalyodik a hajszal,de konnyu kivenni a kefet es olloval 1-2 perc alatt megszabaditom a majdnem fekig ero hajamtol.

53m2 a lakas,mindenhol jarolap,nagyszobaban van egy kozepes hosszusagu darab szonyeg.mindenhol ezt hasznaljuk,napi tobbszor is akar.a morzsaporszija tokeletes pl a konyhaszekreny fiokok kiporszivozasaban,foleg a kenyeres fioknal vesszuk nagy hasznat.

2021. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk bosch morzsa porszívónk van karácsonyra kapta ismerős a cégtől mert a Boschnál dolgozik ő meg nekünk adta 5000ft-ért. Egyáltalán nem vagyok vele elégedett amúgy nem is ér többet ennyi pénzért :D szóval az Electrolux elgondolkodtató ha jó a morzsa porszívó része is. Ma át nézem az áru keresőt akkor :) nem gond ha belinkelem amit szimpinek találok, és segítetek megítélni? Vagy már nagyon sok vagyok?:D
2021. febr. 17. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit ajánlottam (EER7ANIMAL) azon van haj vágó. Üzem közben a rátekeredett hajat/szőrt egy a fejen található lábpedállal le lehet vágatni és megy is a tárolójába. Adnak hozzá egy kárpit fejet is. Nagyon jó cucc.Nálunk az az igazán sláger. A kanapéról nagyon szépen leszedi a macskaszőrt. A bosch -ot nagyon nem ajánlom!
2021. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!