Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettünk egy benzines önjáró...

Vettünk egy benzines önjáró fűnyírót újonnan, be is indul de fullad. Ha meg beletolom egy kis fűbe akár le is áll. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ezeken a karburátort kell esetleg állítani?

2023. jún. 13. 12:14
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Semm8t ne állíts rajra ha új es nem jó. Vidd vissza
2023. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szivató vissza van véve
2023. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dobozból lett kibontva itthon, öntöttem bele benzint meg kapott olajat is. Be is indul de olyan mintha nem lenne benne elég erő. Nemtudom, sose volt még benzines fűnyíróm.
2023. jún. 13. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

hagyd járni egy kicsit 10-15 perc, ha nem tér észhez, akkor vissza kell vinni, mert akkor valamit nem jól raktak össze benne. Ezeknél a kapburátoron nem is tudsz már semmit állítani.

Engem ami megszivatott, és fuldokolt, az a szivató kis L alakú csöve, akkor dadogott, össze, vissza, mert amit rátettem, az meg volt törve. Próbáld meg, hogy lehúzod.

2023. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most egy pasi megnézte, ők azért jobban értenek hozzá mint én 19l. Ő aztmondta hogy több gázt kell neki adni az önjáró résznek, és neki már ugy vagta is a füvet .Na remélem értitek mire gondolok. 😅

Egyébként köszi akik irtatok,ment a zöld.

2023. jún. 13. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!