Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehernemuket, torolkozoket...

A fehernemuket, torolkozoket vasaljatok e?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
nem
2010. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Amúgy is kényes anyagú a fehérnemű, nem akarom hamarabb tönkretenni. Egyébként meg amikor felveszik, rásimul az emberre, értelmetlen és időrabló lenne vasalni, szerintem.

A törölközőt meg csak kiterítem, az is csak össze-vissza lesz gyűrve.

2010. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

semmit nem vasalok. még sehonnan nem néztek ki amiatt, h nincsenek élre vasalva a cuccaim...

fehérneműt minek? törölközőt meg amúgyis csak otthon használjuk.


nem mondom, egy nagy eseményre talán hajlandó lennék kivasalni a párom ingjét, de de ezzel tölteni heti több órát sztem balgaság...

2010. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy.
2010. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Nagymamám vasalja, de hát ő még a régi, vastag fehérneműkkel nőtt föl. Meg hogy a vasalással lehet fertőtleníteni az anyagot.

Semmit nem vasalok, amit nem muszáj, azt az időt értelmesebb dolgokra is tudom fordítani.

2010. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Mást sem vasalok, utálok vasalni. Csak akkor vasalok bármit is, ha úgy néz ki, mintha a kutya rágta volna meg, ami általában nem olyan, mert szépen teregetek.
2010. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezeket vasalod akkor egyben fertőtleníted is ezzel. Kicsit macerás, de nem hülyeség.
2010. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A törölközőket igen, a fehérneműt nem. De amikor a kislányom cérnagilisztás volt, a bugyikat is vasalni kellett. Anyukám mindent vasalt, kivéve a zoknikat.
2010. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezeket en sem vasalom, de a tobbit igen, mert ugy sokkal szebbek.
2010. okt. 12. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de egyik kolléganőm vasalja a bugyikat, zoknikat, mindent...!
2010. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!