Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol és hogyan juthatnék...

Donáth Gyula kérdése:

Hol és hogyan juthatnék használt bő egyliteres, zománcos, lehetőleg fehér vagy csontfehér, nyeles főzőedényhez? Jelképes árért vagy díjmentes átadás-átvétellel előnyben. Tejforralásra vagy leves melegítésére, efféle célokra szeretném használni.

Figyelt kérdés
Láttam, hogy pár hónapja lomtalanításban utcán hevert pontosan ilyen edény – de sajnos a lomtalanításra kitett holmit-halmot "őrizték"... Ha valahol, valakinél lapul használaton kívül ilyen edény, elsősorban BUDAPESTEN VAGY KÖZVETLEN KÖRNYÉKÉN, akkor ne lomiba tessék tenni, hanem ide nekem! Köszönöm előre is!

2023. ápr. 13. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A héten épp a Tesco nonfood során volt akciósan Bonyhádi törtfehér/vaníliaszínű ilyen edényszett, volt közte nyeles kislábas is, 2-3 eFt lehetett maximum… az miért nem opció, hogy veszel egyet?

Az utcára kivágott edény az nagyon higiénikus, tiszta lehet, biztos nincs agyonégetve, lepattogva…hát ízlések és pofonok ugye, de nekem nem lenne guszusom hozzá és ez igazán nem egy nagy összeg… lehet, hogy a tescos pontgyűjtős kártyájukkal még van valami kedvezmény is… i

Bocs, de ilyenkor úgy elcsodálkozok, hogy valaki képes átutazni a fővárost meg lesni a lomis orkok befoglalt igénytelen, koszos, kidobált cuccait 2 eFt-ért (ami összehasonlíthatatlanul jobb, mert új)… ha nyugdíjas vagy, akkor meg van valami 10% a hét egyik hétköznapján…szóval nem hiszem, hogy kivitelezhetetlen lenne…

A Bonyhádi jó márka ezekben a zománcozott edényekben.

2023. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva nem értem, miért nem veszel, ha annyira fontos éppen ez a tipus, de szerintem sokkal, de sokkal jobb a nemesacél edény, nem tud lepattogni, nem rozsdásodik és gyakorlatilag "örökké" tart - nekem 30 éve van egy ilyen, még mindig olyan, mintha új lenne. SZerintem sokkal jobban megéri, mint egy zománcozott.

De ha ragaszkodsz ahhoz, akkor meg párszáz Ft-ért kapsz újat, és az legalább nem a szemétböl került elö.


Itt van egy pl, ami aránylag jó minöség:

[link]

2023. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen kell, de még a színek között is válogatsz? Van bőr a képeden rendesen...
2023. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!