Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert ajánlatok?

Milyen mosószert ajánlatok?

Figyelt kérdés
Folyékony kellene,nem kapszula,nem por,a bőröm pedig nagyon érzékeny. Eddig arielt vagy persilt hasznaltam,de hajmeresztően megdrágult. Valami alternatíva? Hatékony kellene, van két kis gyerekem is akik szeretnek sok foltot szerezni.

2023. ápr. 10. 23:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mindegy hol mosol a mosószódával, mindenhol: gépbe, kézzel ugyanúgy működik.
2023. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
#20: tudom mennyire lesznek tiszták: semennyire.
2023. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#22: haha... nagyon jó vicc (ja nem)! És mondd, te milyen mosószert használsz? Fogadni mernék, hogy folyékonyat, amit nem is kellett volna feltalálni.
2023. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#23: ne haragudj, de had ne kelljen a 30 éves háziasszonyi tapasztalatommal magyarázkodni egy 13 éves kisfiúnak arról, hogy melyik mosószer mos ki és melyik nem! Szerintem egy kicsit többet mostam eddig az életben mint te, több folttal találkoztam, több féle mosószert és mosógépet használtam!
2023. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

24: 🙄🙄🙄

Lehet, hogy neked 30 éves háziasszonyi tapasztalatod van, de nekem mosógépszerelési

tapasztalatom van. Ez alapján megállapítottam, hogy a mosószóda jobb, mint a folyékony mosószer. Azt is megállapítottam, hogy mindenkinek ajánlatos havonta 95 fokon mosni.

El is magyarázom, hogy hogyan állapítottam ezeket meg:

Szét kellett szednünk a régi mosógépünket, ami 2-3 alkalommal látott folyékony mosószert/kapszulát és minden héten látott 95 fokos programot. Amikor sikerült szétszednünk, nem olyan sok lerakódást láttunk a dobon, tulajdonképpen olyan volt, mintha új lenne, pedig 12 évig működött. Mivel ezt a mosógépet akartuk megjavítani, ezért vettünk egy másikat donornak. Az a gép dobcsillag problémás volt, ami egy jel arra, hogy a gép nem látott 95C-s programot és végig folyékony mosószert használtak benne. Amikor szétkaptuk, a masina tele volt zöld trutyival. Az ajtógumija is tiszta fekete volt, pedig csak 6-7 éves volt.

Látod, itt a magyarázat arra, hogy jobb a mosószóda, mint a folyékony mosószer. A magyarázat arra, hogy az is szépen mos, pedig az, hogy mindig tiszta ruhákban járok iskolába/a boltba/az utcán. Egy icipici folt sincsen a ruháimon.

2023. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Hűha,nem gindoltam.vokna,ilyen mélyreható beszélgetés lesz a kérdésem alatt :)

25. Nem lehet, hogyha rendszeresen le van furtatva egy mosógép tisztító program,akkor ez elkerülhető lett volna? Persze nem minden gépen van ilyen,de az újabbakon igen. Nekem is ilyen van, mosó -szárítógép és rendszeresen lefuttatom rajta a programot (tudom hogy jobb külön a szárító és külön a mosógép,de helyhiány miatt csak így tudtuk megoldani, szárítógép meg kellett amióta gyerekek vannak)

2023. ápr. 13. 08:28
 27/31 anonim ***** válasza:
26.: de, igen, igazad van. Már ha csak egy 95C-s programot futtatnak rajta havonta, akkor elkerülhető lett volna. Emberek, a tisztító program használata nélkül tönkremegy a gépetek! Használjátok azt a programot, mert azért van!
2023. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#25: de megint nem arról beszélsz, amit írtam. Én a mosószóda hatékonyságáról írtam, te meg arról, hogy milyen hatással vannak a folyékony mosószerek a mosógépekre.
2023. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ezzel azt akartam mondani, hogy a mosószóda JÓ.

Hidd el légyszi, hogy hatékony.

2023. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29: nem hiszem el, mert nekem meg az a tapasztalatom, hogy egyeltalán nem hatékony önmagában. Én nem kérem, hogy hidd el, csak fogadd el!
2023. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!