Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert ajánlatok?

Milyen mosószert ajánlatok?

Figyelt kérdés
Folyékony kellene,nem kapszula,nem por,a bőröm pedig nagyon érzékeny. Eddig arielt vagy persilt hasznaltam,de hajmeresztően megdrágult. Valami alternatíva? Hatékony kellene, van két kis gyerekem is akik szeretnek sok foltot szerezni.

2023. ápr. 10. 23:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

Jade-t hasznàlok. Jobb folteltávolító mint a reklámozottak. Viszont a foltokat mindig jobb előkezelni. Én olcsó dmes epeszapoant használok rá.

Legtöbbször az öblítő allergizál, mert úgy van tervezve, hogy rajta maradjon. Még a baba öblítők is csak keveset tartalmaznak nem mentesek tőle .

Kevés ecetet használj öblítő helyett, kiszedi, és enyhe savassággal közömbösíti a mosószer lúgosságát, ezért jó.

2023. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Folyékonyt pont nem tudok ajánlani, azért is, mert nem tesz jót a gépnek. Mi mosószódát használunk, ami sokkal olcsóbb, mint bármilyen más mosószer. És attól, hogy nagyon olcsó, attól még jól leszedi a foltokat.
2023. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, döbbenet mennyire el tud szabadulni az indulat a mosás topikban is😆 12es milyen mosó szodat használsz? Nem árt a ruhákban,nem falunak jobban? Ki fogom próbálni a Lidl mosoporát is. Tandilt használtam,de nem vált be annyira,nem volt az a tisztaság érzet,és a minimális foltokat se szedi ki. Ismerem a marha epe szappant,és jó nagyon,de azért egy alap folt eltávolítást elvarok egy mosó szertől.

Ui. Nem fillér baszó megoldást keresek,de meghaladja a lélektani határom ez a mosópor ár már. Ennyi pénzt nem vagyok hajlandó kiadni havonta, minden nap megy a mosógép.

2023. ápr. 11. 09:12
 14/31 A kérdező kommentje:
* nem árt a ruháknak,nem fakulnak jobban akart lenni
2023. ápr. 11. 09:13
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
A mosószóda nem teszi tönkre a ruhákat és nem is fakítja ki őket. A mosószóda pontos típusát nem tudom, azért sem, mert ilyen zacskóban vesszük meg. Az van ráírva, hogy: Mosószóda 2kg 1000ft, meg hogy: Forgalmazza: E-Misszió Egyesület.
2023. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2023. ápr. 11. 12:59
 17/31 NTBS ***** válasza:
Mosódió.
2023. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A mosószóda, az mosószóda, semmi más, bárki gyártja, mindegy. Az csak 1féle anyag, és kész. Mindegy milyent veszel.

Én mosószappan pehellyel használom, de előtte feloldom melegvízbe, így egy sűrűn folyó gélt kapsz. Jól tisztít, fehérekhez, színesekhez is sok éve használom.

2023. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%
A mosószóda automata mosógépben semmit sem ér.
2023. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19: dehogynem! Úgy látszik, te sosem használsz ilyet. Ha tudnád milyen tiszták a ruhák egy kis mosószóda után...
2023. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!