Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új albérletemre ráférne egy...

Új albérletemre ráférne egy festés. Hogyan lehetne fehérebbé és tisztábbá tenni a falakat, ajtókat festés nélkül?

Figyelt kérdés
Most költöztünk albérletbe. Tulajdonképpen a két problémámon kívül minden rendben van vele, szóval nem kell igénytelen lakásra gondolni, csak ráférne már egy festés. A főbérlő nem fogja már szerintem kifesteni, idén legalábbis biztos nem. Még nem próbálkoztam a fallal csinálni semmit, mert nem tudom, hogy mit csináljak vele. Az ajtókat már lemostam, tiszta, csak sajnos sárga. Mit csinálhatnék vele?
2010. okt. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát a festés kéne sajnos. Ami a főbérlő dolga lenne. Tisztasági festés nélkül nem illik kiadni új bérlőnek a lakást...

Egyezz meg vele, hogy te megcsináltatod és az árát lelakod, azaz addig nem fizetsz neki. Vagy festessen ki ő.

2010. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eszerint nincs más megoldás.
2010. okt. 6. 15:51
 3/8 poci-maci ***** válasza:
A falra én sem tudok mást ajánlani de az ajtókra én a domestos fehérítőt vettem és 3-4 alkalom után fehér lett!
2010. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg lezsírozni a tulajjal, hogy kifestesz, és enged egy havi lakbért.

neki is, és neked is jó lenne.

ha normális, és megegyeztek a színben, akkor sztem engedi.

ha ügyes vagy, és van pár jó haver, aki segít, akkor egy hétvége alatt lerendezitek. pláne ha csak 1 szobás a lakás.


a mi albérlőink is kifestettek, engedünk 1 havi bért, és mindketten jól jártunk.

2010. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Nálam az ajtóra nagyon bevált: ciffel "felpolírozom", átsikálom, utána pedig domestossal átmosom.
2010. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, a domestos-ost is kipróbálom és a festést is megpróbálom megoldani!
2010. okt. 7. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a tisztitoszer nagyon jo ajtokra, falra. Gyonyoruen le lehet vele mosni zsirt, piszkot. Nem tudom hogy M.O.-n lehet e kapni, vagy valami megfelelot.

2010. okt. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Sajnos a festésből idén biztosan nem lesz már semmi.

2010. okt. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!