Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kanapé tisztítás,bevált...

Kanapé tisztítás,bevált praktikák?

Figyelt kérdés

Van egy kanapém ami már nagyon csúnyán elpiszkolódott. Semmi extrém, csak napi használattól.


Tudtok ajánlani bevált módszereket tisztítàsához? Lehet bolti hatékony szer, de akár házi praktika is



2023. márc. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáltam már sokfélét, egyik sem volt olyan mint a reklámokban.

Ha tényleg jó eredményt akarsz akkor bérelj egy nedves tisztítót!

A kárpittisztító gép egyből ki is szívja a koszos folyadékot a kárpitból és így nyugodtan többször is átmehetsz rajta a tisztítófejjel, nem fog tocsogni a víztől utána. Ez tényleg kiszedi belőle a koszt és utána valóban jobban fog kinézni.

[link]

2023. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne higgy semminek és senkinek, hanem csak a józan eszednek és az általános iskolában szerzett természettudományos ismereteidnek. Legfeljebb felületes tisztítást tudsz elérni, de a kosz zöme benne marad a huzat alatti tömésben, szivacsban. Ha a nedves tisztításnál maradunk, akkor a kárpit tisztító gép csak a huzatból tudja visszaszívni a koszos levet, de ami lejjebb szivárgott a tömőanyagba, a szivacsba, az ott is marad. a felszínen kevésbé látszik, sőt, ha ügyes vagy, akkor még foltos sem lesz. Olyan mértékű tisztítás meg nem valósítható meg, hogy a tömőanyag és a szivacs is ki legyen tisztítva, azaz alul csöpögjön ki a koszos lé, mert közben a fa szerkezeti anyagok is károsodnak a víztől.
2023. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem ismerőstől kanapét azt autóskárpit tisztítóval körömkefével vizes ronggyal és porszívóval takarítottuk ki, a végén még kapott egy kis fertőtlenítő sprét.
2023. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!