Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vasalást nem igénylő ingeket...

Vasalást nem igénylő ingeket hol lehet venni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Hol keresel ilyet? Neten? Debrecenben? Baján?


Miért nem lehet egy kérdést normálisan megfogalmazni?

2023. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Az Olymp ingek elméletileg vasalás mentesek, de szerintem annál nagyobb igénytelenség nincs az üzleti világban (meg amúgy is), amikor valaki vasalatlan ingben jár.
2023. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nekem van egy banana republic ingem ami tényleg vasalásmentes.

Próbáltam párszor kivasalni, de mikor a hátát átrakom egyik oldalról másikra nem látszik hogy hol jártam már és hol nem.

Többi vasalásmentes ingem vasalni szoktam

2023. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 nincs megtiltva, hogy vasald, akár ilyen gyorsgőzölő bábú izét is vehetsz hozzá, hogy meglegyen az illat, de elsősorban nem is erről szól, hanem hogy két hátradőlés után ne úgy nézzél ki, mint akit a kutya seggéből rángattak elő, csak mert te igényes voltál.
2023. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: ezt nem teljesen értem?!
2023. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj, komolyan azt állítod, hogy el kell magyarázzam, mit jelent a nem gyűrődő anyag, és hogy nem igénytelen, épp ellenkezőleg? Ismételjem magam, hogy az, hogy gyűrődésmenteseid vannak, nem azt jelenti, hogy le kell mondj a vasalásról, ha azzal érzed jobban magad? Ha nem szeretsz vasalni, akkor zsebbe is lehet nyúlni, akár egyszeri kiadásként is, rendesen megveszed azt, amit a tisztítóban használnak. Vagy te mire mondod, hogy igénytelenség? Hogy nem tízszereséért vesz az ember rommá gyűrődős cuccot?
2023. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6: nem unod még ezt a mindenkit kioktató stílust?
2023. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenkit. Csak a gondolkodni se hajlandókat.
2023. febr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor másképp fogalmazok: mi már unjuk!

Ha nem tudod elfogadni, hogy nem mindenki ennyire okos és tökéletes, mint te, akkor inkább ne látogasd az oldalt.

A segítő, emberi hangvételű kommenteket köszönjük, de a lekezelő stílusú véleményed megírása helyett, spórold meg magadnak az idő, amíg ide leírod, és töltsd valamivel, ami örömet okoz.

Bár attól tartok ebben lelheted örömödet, hogy idejársz embereket kioktatni!

2023. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"annál nagyobb igénytelenség nincs az üzleti világban (meg amúgy is), amikor valaki vasalatlan ingben jár."


Ezt nem unod, ugye?

2023. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!