Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a WC? Hogy lehet...

Eldugult a WC? Hogy lehet lehúzni a benne található "terméket"?

Figyelt kérdés

Nem akar lemenni, megállt a cső részén

(nem a papír)


2023. febr. 22. 19:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

nem az a baj, hanem hogy kb 10 napig semmi és utána egyben jön ki belőlem


nem tudom miért


rengeteg zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, napi minimum 3 narancs, 2 alma, répa, cékla, zöldborsó stb.

napi 2 liter víz, tej, joghurt stb.

2023. febr. 22. 20:59
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

#11 ha van otthon egyszerű fém vállfád azt tudod használni. Szét kell nyitni és így egy hosszú, erős de hajlékony drót lesz belőle. Ezzel le tudsz nyúlni a dugulásba és meg tudod piszkálni az összeszorult papírt, hogy átjusson a szűkebb csőszakaszon.

Valami ilyen vékony, de erős és legalább méteres drótot kell keresned ha nincs fém vállfád. Nekem a ruhaszárító állvány egyik letört fém keresztrúdja - drótja - van odakészítve a fűrdőszobába, mert előfordult már többször hasonló dugulás. Undorító, de ezzel át lehet törni a dugót és utána lefolyik.

Javaslat: ha ilyen gondjaid vannak akkor előbb húzd le üresen a végterméket és csak utána dobd a vécébe papírt amit használtál! Akkor a papír nem tud megakadni, dugót képezni, azt utána küld le a következő adag vízzel!

2023. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#11 Keress fel egy orvost, ennyi ideig nem maradhat benned!

Ha csak túloztál és ez csak 2-3-4 nap, akkor is kell valami megoldás. A gyerekemnek volt hasonló gondja de csak kicsinek, akkor étolajat kellett evőkanállal ennie naponta.

nem az elfogyasztott étel a gond, hanem a bélmozgás hiánya. Nézesd meg magad, mert lehet hogy csak valami piti probléma, de lehet nagy baj jele is!

2023. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 NTBS ***** válasza:
Vegyél egy wc pumpát ilyen esetekben hasznos.
2023. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gumikesztyű, aztán hajrá :) Legközelebb pedig nagyobb aknákként húzd le
2023. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#13

nem túloztam, tényleg így van, évek óta

és fura hogy nem fáj a hasam, és nem is puffadt



paradox hogy amikor gyakrabban kell (2-3 havonta előfordul hogy valamiért 2 napon járok wc-re néhány napon keresztül) akkor pont fáj a hasam és állandóan puffadt vagyok


szerintem az lehet hogy nem eszem zsírt ami igaz

inkább csak szénhidrátot, rostot, fehérjét

2023. febr. 23. 21:02
 17/22 Kései Sirató ***** válasza:
100%
4 nap után kötelező a hashajtó, kérdezd csak meg a dokidat.
2023. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ki kell dolgozni ceruzaval
2023. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

"rengeteg zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, napi minimum 3 narancs, 2 alma, répa, cékla, zöldborsó stb.


napi 2 liter víz, tej, joghurt stb"


hogy vagy még életben???alma cékla???ezeket eszed?ezek jók,normál kajak kiegészítésére

2023. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta sem javult a helyzet. És gumikesztyűt használok.. aztán viszem a szemetesbe. Elég ciki, de máskülönben nem megy le.


Heti egyszer megyek nagy wc-re. Azóta megfigyeltem.

2023. ápr. 1. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!