Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Air fryer- valóban biztonságos?

Air fryer- valóban biztonságos?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem, főleg kényelmi szempontból. Vannak kétségeim,amiket gondolom nem fogok olvasni reklám oldalakon.

- a forró levegőben vegyi anyagok is lehetnek?

- a teflon bevonat biztonságos?( Ismerjük ugye a teflon sztorit...

- mivé a külső műanyag, és melegszik,ez gondot jelent?

- ha megkopik/ lekopik a bevonat, még használható?

Tudom erre sokan kérdezik,akkor miért vettem meg,ha ennyire aggódom.mint írtam, kényelmi szempontból..viszont az egészségem is fontos! köszönöm a KORREKT válaszokat!


2023. jan. 13. 08:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Engem az alumínium aggaszt.
2023. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem meg még a felsértett teflon. :D


De egyszer voltam egy u.n hajanalízisen, ahol az alumínium magas értéke szerepelt nálam elvileg. (Most nem tudom, hogy azért mert egy béna kisollóval vágtam le a mintát és abból származtatott ilyen eredmény, ezt jelezték is előre, hogy félre vezethet, vagy valahonnan tényleg több kerülhetett a szervezetembe.


De én kicsit jobban ráparázok az átlagnál ezekre, mondjuk csak azóta, amióta bélbeteg lettem..

2023. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok (és aki gondolkodott rajta hogy vesz):

Egyébként mivel kényelmesebb a használata a tepsinél a sütőben? Hány nettó percet takarítasz meg (már ha…)?

2023. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt valami tanulmány az alumínium para miatt (nem mentettem el a linket, bocs) ott kimutatták, hogy Olaszországban, ahol a legmagasabb az EU-s várható átlagéletkor, ott használják háztartásonként a legtöbb alumínium edényt.

Annyira kevés alumínium kerül bele az ételben, hogy nem ezen múlik az egészség.

2023. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!