Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vásárolt valaki Couzon késeket...

Vásárolt valaki Couzon késeket? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Volt a Molnál egy akció, többféle kést lehetett az eredeti árnál kevesebbért vásárolni a benzinkutakon, pontgyűjtéssel. Mivel ezeket a termékeket nem találtam a neten, nem tudom, hogy tényleg megértek-e annyi pénzt. Aki vett, megérte?

2023. jan. 8. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mint tucatáruk. Amúgy meg nem tudom mi benne az akció, ha a MOL matricával adja ezt a kést 3 ezerért, amúgy meg máshol 1300+ÁFA

[link]

Ha igazán jó és tartós kést szeretnél, az sajnos nem annyira olcsó, de cserébe élvezet vele dolgozni. Szakácskésből kovácsoltvasat vegyél, annak nem megy ki főzés közben az éle ;)

2023. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Még az anyagát sem írják ki. Elég tucatáru.

Én nem főzöm a kést, de miért is? Egy- két száz fokos bemártástól nem lesz bajuk, a direkt felmelegítés mindegyiket tönkrevágja, hacsak nem levegőn is beedződő (önedző)anyag. De nem ez a jellemző.

2023. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Én nem főzöm a kést, de miért is?

Szerintem nagyon jól tudod, hogy miről beszélek, csak nem bírtad ki kötekedés nélkül. Ilyen vackokkal nem lehet egy kiló húst se felvágni, mert a végére már ismét élezni kell.

2023. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borzalmas csúszós a nyele, élesnek éles, még nem eszi a rozsda sem. Kicsit látszik azért, hogy gagyi, kb. mint amiket a kínaiban lehet kapni.
2023. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat. Én is vettem párat, de még ki sem bontottam őket eddig.
2023. jan. 8. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

3# akkor helyesen, használat közben gyorsan kimegy az éle. De az sem a kovácsolt acél jellemzője, hogy nem, de olcsóbb mint egy hasonló rozsdamentes- amiből szintén kiválóak vannak.

Nem kötekszem, de a "főzésnél" nekem így az jutott eszembe, hogy egyes tésztafélék vágását forró késsel végzik, és ez a nagy melegítés tönkrevág minden kés élt.

Szval mégsem egyre gondoltunk.

2023. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!