Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhák együttes mosása?

Ruhák együttes mosása?

Figyelt kérdés

magamra szoktam mosni, fehérneműt (zokni, boxer) össze szoktam mosni pólóval, de van hogy pulóvert is dobok bele. Kb. hetente egyszer mosok.


Ti is együtt mossátok ezeket a dolgokat? Pazarlásnak érezném különszedni.

Színesek és fehérek külön. Ennyi. Persze farmer megint külön.



2023. jan. 5. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Tekintve, hogy uj ruhat kb evente, vagy maximum evszakvaltasnal veszek, mosni pedig kicsit gyakrabban szoktam, nyilvanvalo, hogy a gyakori folyamatot probalom egyszerusiteni inkabb. Epp eleg egyeb dolgot kell fejben tartanom, amit nem muszaj, azt nem bonyolitom tul.
2023. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Értem, vagyis nem értem, de rendben, te így csinálod.
2023. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk három kategória van a mosásnál: világos, sötét, munkás. A munkás is kétfelé bomlik, mert én kozmetikus vagyok (fehérben dolgozom, a munkás ruháimat csak fehérrel együtt mosom), a párom burkoló, szerintem nem kell magyarázni, miért nem egy mosás a kettő.

A farmer nálunk alapvetően a feketébe megy, van egy nagyon világos farmerom, az a világosba.

Aki fehérneműt magasabb hőmérsékleten mos, az a baktériumok miatt teszi. Ha ágyneműt mosok, én is 60-ra állítom (lehet, hogy nem használ, de én így döntöttem).

2023. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Lehet. Én a fehérneműt, zoknit külön szoktam.
2023. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki a baktériumok miatt teszi, az semmit sem tud a baktériumok biológiájáról, a mosás kémiájáról meg pláne nem.
2023. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!