Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha felporszívózom a pókot a...

Ha felporszívózom a pókot a lakásban, akkor túléli?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, túléli és kegyetlen bosszút áll rajtad
Nem, meghal és a túlvilágon áll bosszút rajtad
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szegeny pok! 🤣🤣🤣
2022. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ne porszívózd már fel szerencsétlent. Fogj egy partvist és tedd ki vele az udvarra.
2022. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én csak pókhálót szedem le, ha rossz helyen van. 3 pók is él a lakásban, de mi szimbiózisban élünk. Ő nem bánt engem, cserébe tele vannak ősszel a pókhálóik mindenféle bogárral. Így kevesebb a bogár mint amikor írtva voltak.
2022. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
#3: ott a pont!
2022. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#4: Dettó. Nálunk csak az én szobámban van öt kaszáspók, fenn lógnak a sarkokban, nincsenek útban. Amióta megjelentek itt, egy darab legyet meg szúnyogot sem láttam a szobában, sőt az egész lakásban sem.
2022. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

A pincében van pók. Nem háborgatjuk őket. Elvannak, minket meg ott nem zavarnak. De van is légy, szúnyog meg esetleg egyéb rovarok is. Semmit meg nem fognak, csak vannak. Gyakrabban látok halott pókot, minthogy fogjanak valamit.

A házba ha van pók akkor vagy kirakjuk vagy megöljük. Hely függő is. De a házba néha betéved 1-1 légy vagy valami, az is vagy vissza kimegy, vagy megfogjuk mi. Semmi szükség arra, hogy legyen itt pók.

Koliban is van pók, de légy, szúnyog vagy egyéb rovar az nincs. Hiába hagynák, hogy bent legyen, nem fogna meg semmit.

2022. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd pókit ő se bántana.
2022. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bezacskózom a kidobott porzsákot ha pók is kerül bele, parázok, hogy esetleg túlélte és kimászik. :D
2022. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem bántottam őket amíg egyszer arra nem keltem, hogy majd beszarok, úgy fájt a talpam. 3 hétig járni is alig tudtam, doki szerint pók csípés volt, és a mocsok lelépett, így nem tudta megmutatni mi volt. Szóval azóta írtom őket.
2022. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
imádom a pókokat, rendes állatok, ragadozók.
2022. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!