Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel jönnek ki a foltok a...

Mivel jönnek ki a foltok a fehér ruhából?

Figyelt kérdés

Kakaóval, csokival leittuk-leettük a pólókat, pulcsikat..


Már többször mostam, de benne maradtak a foltok.


Mit ajánlotok fehér ruhákra?


2022. nov. 23. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Domestossal szoktam
2022. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Vanish vagy marhaepeszappan
2022. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Vanishre +1 szavazat.

Én a gélt szoktam használni. Be szoktam dörzsölni a foltot vagy mosás előtt beáztatom a ruhát. A foltok kb 95%-ka így ki szokott jönni nagyon szépen.

2022. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sem fehérítős Domestossal, se Vanish-sel nem jött ki egy csomó folt, pedig azonnal kezeltem őket. Sőt, Domestosba volt, hogy órákra beáztattam a ruhát, de nem szedte ki. Próbáltam a Rossmann sajátmárkás fehérítő kendőt, az sem csinált sokat, 90 fokon mosni, az sem. A következő próbálkozásom a marhaepe szappanra és a szódabikarbónára fog irányulni. Nagyon jó lenne kitalálni, hogy mi működik tényleg, mert nekünk nagyon sok fehér cuccunk van, nem csak babaruha.
2022. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

1. Vagyok

Marhaepe

VAnish szappan

Vanish oxy acton sem hasznalt, de a gold igen, de nem kapni


Ami sok dolgot kiszed, az a vanish karpittisztitoja, de kell proba.. kezet szetmarja tömènyen..

2022. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dr.beckmann folttisztítók, a folt típusa szerint van többféle is. Pl van ami csak gyümölcs, ketchup foltokra való, van ami zsiradék okozta foltokra, van amelyik vér, bor foltokra stb. Nekünk bevált.

[link]

2022. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy idepofátlankodtam, de erre gondolsz, 5-ös?

[link]

2022. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Kenőszappan + nátrium-perkarbonát + hideg vizes áztatás kombó MINDEN FOLTOT KISZED. Még a beszáradt foltot is. Ami még nagyon fontos, HIDEG vízben szabad csak foltot áztatni, akármilyen szert használsz. A forró/meleg víz rögzíti a foltot.


[link]


[link]

2022. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Póló azonnal levesz, hideg vízzel kiöblítem, dettol folyékony szappannal dörzsölöm amíg eléggé el nem halvanyodik, majd öblít, megint dörzsöl. Majd hagyom megszáradni a ruhát, így látszik mi nem jött ki. Ha még maradt a foltból rárakok közvetlenül a foltra domestos fehérítőt, és be a mosógépbe 30 fokra. Általában kijön. Ha 40-60-90 fokon mosom mindig benne marad a folt.

De volt régen a Rossmannban egy zöld flakonon folteltávolító ami kifejezetten makacs foltokra volt, azzal mosás előtt bedörzsölve szinte minden kijött, de már rég nem láttam, valami más típusúak vannak most, azt nem próbáltam.

2022. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Frosch baby vorwash spray
2022. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!