Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szárítógépbe miket raktok be?...

Szárítógépbe miket raktok be? És milyen programra?

Figyelt kérdés
Most kaptunk egyet, de ahogy elnézem a ruháink 80%-a címke szerint nem rakható be. 70%pamut 30% műszál vagy 90% pamut 10 elasztán v műszál. Farmerek, zoknik, bugyik?Ezeket szerintetek be lehet tenni? Köszönöm ha segítetek!
2022. nov. 5. 09:21
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Asszony a bugyijait valamiért nem, de azt leszámítva mindent.

Pólót, inget, ágyneműt, nadrágot, terítőt stb stb, tényleg mindent. Pulcsikat is (gyapjú, selyem, kasmír)


Műszálban nem tudok segíteni, csak természetes ruháink vannak

2022. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent gépben szárítok, nem nézek cimkét. Mixed XL programot szoktam használni.
2022. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent berakok 3 as programra.

Címkét még sosem olvastam, ami ruha nem éli túl az gyenge volt és így járt.

2022. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majdnem mindent.

Kivétel a farmer, azt egyáltalán nem szárítom. Illetve kötött holmikat és ingeket nem szárítok meg teljesen, csak enyhén nyirkosra.

Programról nem tudok, sima szárítás..

2022. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szekrény száraz programot használok és arra szoktam figyelni, hogy hasonló méretű cuccok kerüljenek bele, mert ha mondjuk szárítom a férjem igen nagyméretűnek számító nadrágját az én pólóimmal, az enyémeket agyon szárítja és gyűri, mire a férjem gatyája is megszárad. Szóval én azt a taktikát követem, hogy vagy csak aprólékot szárítok, vagy csak nagyobb darabokat együtt. Erre szerintem érdemes figyelni, ha nedvességérzékelős gép.

Én kötött cuccokat nem szoktam benne szárítani, a gyorsan száradó, sztreccs sport cuccokat, kabátokat, fényvisszaverő csíkos cuccokat és a férjem galléros pólóit sem merem miután vagy három összeugrott két méretet. XD

A kislányom tüllös ruháit nem szoktam még szárítani és a vasalt mintás pólókkal is óvatosan kell azért bánni, ha nem jó minőségű, akkor megrepedezhet. Azt hiszem ennyi. Az ilyen apró vackokat szeretem legjobban szárítani (bugyi, zokni), utálom őket teregetni.

2022. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!