Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik nem gyűri a ruhákat: a...

Melyik nem gyűri a ruhákat: a hőszivattyús vagy a kondenzációs szárítógép ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 17:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabad túltömni, és figyelni kell a ruhák címkéjét.
2022. aug. 8. 17:14
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mibol gondolod, hogy a para lecsapodas technologianak koze van ahhoz, hogy gyurodnek e a ruhak?
2022. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan gyűrődés nem lesz benne, mint mondjuk a mosás után, mikor kiszeded. De azért az, amit sokan állítanak, hogy sima lesz, az is túlzás.
2022. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért gyűrné bármelyik is? Hőszivattyúst vegyél, az kevesebbet fogyaszt.
2022. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert kell szaritogep egyaltalan,ha lehet teregetni. Jo,nekem van helyem,de en panelban sem használtam. Az osszes baratnom azt mondja osszemennek a ruhak benne. Ugy vásárolnak,hogy mindenbol egy nagyobbat,mert ugyis osszemegy. Kosz,nem :/. Es sokat is fogyaszt.
2022. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Nekünk pl nincs hely teregetni, illetve allergiásként nekem áldás hogy nincs tele pollenekkel a "tiszta" ruha, mire felveszem.

Meg egy csomó dologból nem kell 2, mert egy napon belül kimosom és meg is szárad, nem kell időjárástól függően akár napokig is hagyni lógni.

2022. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat. Régebben volt két különböző. az egyik NEM gyűrte a ruhákat, a másik igen!!!! Csak már nem tudom melyik volt, amelyik nem gyűrte. Régebben erre egyértelmű választ találtam a neten. de most sehol sem találom. Sőt amelyik nem gyűrte, az olyan jó volt, hogy sokszor beletettem a kicsit gyűrött ruhákat, és mintha kivasaltam volna, úgy vettem ki belőle. A másik nagyon gyűrte.
2022. aug. 12. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy mikor melyiket használtad és melyik vált be…
2022. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a technológiának ahhoz, hogy mennyire gyűri vagy nem gyűri a ruhát.
2022. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!