Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olajos beton tisztítására...

Olajos beton tisztítására milyen szert ajánlotok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először homokot kell kiszórni és utána ezt összesöpörni. Majd brigéciol nevű zsírtalanító szerrel bepermetezni, és utána gözborotvával lemosni.
2022. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1-es jót ír.


De ha nincs kéznél se homok se brigéciol akkor hideg zsíroldóval is lehet próbálkozni de igen csak sokat kell rá locsolni és valami kefével jól át kell dörzsölni és bő vízzel lemosni.


Ha van otthon féktisztító akkor azzal kell jól befújni és egy ronggyal felitatni, törölgetni majd bő vízzel átöblíteni. Nyoma így is marad de egy idő után le fog kopni főleg ha az időjárás is rásegít eső formájában, már ha a felület a szabad ég alatt van persze.

2022. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cement.

Volt egy csoda autóm(R Thalia)fosta az olajat. Mindig cementet szórtam,és cipővel beledörzsöltem.

Ma már normális autóm van,nem maradt nyoma...

2022. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Paczalos István ***** válasza:
Én Würth olajfolt eltávolítót használok ilyenre. Itt a Würth cikkszáma, ha rendelni akarsz: 0890610555
2022. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Brigéciolt szoktam ráönteni, és utána néhány óra múlva, ha olyan helyen van, hogy nem probléma a víz, slagot neki és jól kiveretni vele! Amikor már nem tejszínű víz távozik, akkor ok.

Ha olyan helyen van, ahol nem lehet slagolni, akkor sokszor a következő mozdulatsor: rácsavarni a szivacsot, felitatni a szivaccsal, kimosni a szivacsot.

2022. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fanta ***** válasza:
Attól függ,milyen szennyezett! Ha enyhén, vagy közepesen, akkor tömény mosogatószerrel meglocsolnám, és gyökérkefével jól átdörzsölném! Aztán alapos öblítés!
2022. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsurászik Brendonka válasza:
Válasszuk ketté a dolgot! Benzines, vagy kormos? A benzinest jól fel kell törölni, szárazra és ennyi! A kormos-diesel az szopóroller, legjobb, ha nem is megy a betonra! :)
2022. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!