Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy tipikus illat, amivel...

Van egy tipikus illat, amivel a roma nők mosnak. Melyik az? Rasszista megjegyzéseket nem kérek és jelenteni is fogom őket.

Figyelt kérdés
A buszon messziről érezni ezt az öblítő illatot. Semmiféle vicces hozzászólásra nem vagyok kiváncsi, nyílván az igényes roma nőkre gondolok. Többüknél is éreztem már ezt. A kék Coccolinot probáltam, de az nem az.
2022. szept. 30. 10:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Minden népcsoportnak más és más az illata. Ez teljesen elfogadott és bizonyított tény. Sőt, egyes betegségek kiválthatnak ugyan olyan, vagy nagyon hasonló illatokat más-más embereknél.

Ügyfelezek, napjában 50-100 emberrel találkozok így van benne tapasztalatom. Hiába fürdik meg, vagy vesz fel tiszta ruhát akkor is olyan az illata amilyen.

És rengetegen kikérik maguknak, hogy nem romák, hanem cigányok. Furcsa a kérdés amúgy, elég provokatív.

jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!