Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy tipikus illat, amivel...

Van egy tipikus illat, amivel a roma nők mosnak. Melyik az? Rasszista megjegyzéseket nem kérek és jelenteni is fogom őket.

Figyelt kérdés
A buszon messziről érezni ezt az öblítő illatot. Semmiféle vicces hozzászólásra nem vagyok kiváncsi, nyílván az igényes roma nőkre gondolok. Többüknél is éreztem már ezt. A kék Coccolinot probáltam, de az nem az.
2022. szept. 30. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A kérdés is rasszista, mert szerinted az igényes cigány nők mind ugyanazokat a dolgokat használják, mintha nem lenne saját akaratuk. Jelentve.
2022. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivan? :D Nekem ez a tapasztalatom, ennyi az egész.
2022. szept. 30. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

A tapasztalatod rasszista.

"Van egy tipikus illat, amivel a roma nők mosnak"

Tipikus? Tehát mindegyik cigány nő egyforma szagú? Mindegyik fehér nő egyforma szagú? Mindegyik ugyanazzal mos?

Rasszista vagy.

2022. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Az igényes szó is rasszista!

😂

2022. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Revolúcióbiológus ***** válasza:
82%
Általában túlparfümözött olasz mosószerek. Mikor a Felce Azzurrát és a Tesori D'Orientét próbáltam nekem is az volt a benyomásom, hogy ezek elég cigányosak. Gondolom a csili-vili csomagolás miatt választják, nem feltétlen a mosási minőség végett.
2022. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
+ sokkal több öblítőt használnak mint ami rá van írva.. nekem van ilyen magyar ismerősöm is mindig nagyon illatos ruhái vannak de szerintem többet költ öblítőre mint 10 átlag család összesen
2022. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Általában kék Lenor vagy Coccolinot használnak.
2022. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A cigány nő ugyanazzal a kínálattal találkoznak az áruházak polcain mint bárki más. Nem értem, hogy a származása miért befolyásolná, hogy melyik terméket választja. Bár az tény, hogy azok a cigányok akiket ismerek és kitörtek a szegénységből meg a putris létből hajlamosak kicsit túlkompenzálni a dolgokat és nagyon adnak az illatokra, öblítőre, naponta többször fürdenek, stb. De azt nem hiszem, hogy kifejezetten egyféle öblítőre lenne ráállva az összes.
2022. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Na szerintem ha annyira tudni szeretnéd akkor menj oda egy roma nőhöz akin érzed és kérdezd meg. Nem hiszem hogy bántásnak venné hogy tudni szeretnéd mivel mos mert annyira jó az illata.
2022. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos, hogy az öblítő illatát érzed, az is lehet, hogy a parfümjük.
2022. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!