Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Plüssállatokat mostam kézzel, mosóporos vízben. Azóta kétszer is kiöblítettem őket sima vízzel, de még mindig ragadnak. Mit tudok még tenni?
2022. aug. 16. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kiöblíted még akár huszonkétszer is és jól kinyomkodod belőlük a mosószeres vizet.

Vagy visszadobod a vízbe a plüss állatokat és majd reggel folytatod.


Nemtudom tapasztaltad-e, hogy például a mosogatószerrel átitatott szivacsot mennyiszer kell sima vízzel átöblíteni, mire már nem habzik a mosogatószertől?


Namost a mosópor is hasonlóképp viselkedik. Legalábbis, ha nem öblítem át a ruháimat (a mosógépben mosás után akár kétszer is, de) minimum legalább egy 10 perces rövid programmal, akkor nem bírom elviselni magamon a benne maradó mosószertől.


De írhatnám akár a folyékony szappanokat is, amiket sokkal tovább tart lemosni, mint a hagyományos szappant.

Persze, jobb hatásfokkal dolgozik a folyékony változat, de cserébe kimarja a kezemet.

2022. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én gépben szoktam őket mosni. Így nem ragadnak.


A védelem érdekében egy kevésbé használt párna huzatba szoktam őket tenni, illetve minél rövidebb programra, fel orasra. Utána csak kiteszem őket, szabad levegőre szariton, hogy mindenhol tudjon szaradni, és így sose ragad.

2022. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
En is gepben mosom oket 30 fokon, semmi bajuk. Mosozsakba vagy huzatba tedd bele.
2022. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is gépben mosom, mégcsak zsákba sem teszem bele, semmi bajuk.
2022. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosd ki gépben.
2022. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!