Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet függönyt tisztítani/felf...

Lehet függönyt tisztítani/felfrissíteni úgy, hogy nem veszem le és nem mosom ki? (lent)

Figyelt kérdés
Új albérletbe költöztem, nem lehet levenni a függönyt (részletekbe nem megyek bele, nem lehet levenni), de elég dohos szaga van, szerintem sosem volt mosva. De valamit kellene kezdeni vele. Azon gondolkodtam, hogy ha pl lefújom ilyen sprayvel, mint az Ambi Pur textilfrissítő, az működhet, nem? Hogy ne legyen olyan állott szag. Elég nagy a függöny, a szoba meg pici.
2022. aug. 12. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Lehet bérelni kőműves állványzatot, odatenném alá, rá egy nagy mosóteknőt hogy belelógjon a függöny. Így már mosható!


A szárításhoz nagy mennyiségű macskaalmot ajánlok. Egyszerűen csak szét kell teríteni a szobában (min 10cm) egy gereblyével és hagyni tegye a dolgát.

2022. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Olyan nincs, hogy nem lehet levenni. Csak nincs bevakolva...
2022. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem részletek kellenek, hanem egy kép a függöny rögzítési módjáról. Olyan nincs, hogy levehetetlen függöny.
2022. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Én azért elbeszélgetnék erről a bérbeadóval, mert ha büdös, akkor mocskos is és számomra az lenne a nagyobb gond.

Olyan nincs, hogy nem lehet levenni, legfeljebb te nem tudod.

Képtelenség!

Nyilván nem a házzal együtt építették be és annak bontásakor fog lekerülni.

Vagy a karnist lehet kicsavarozni a falból, vagy az egyik végét kicsavarozni és karikákkal együtt leszedni, vagy csupán kipattintani a csipeszeket. Ha létra kell hozzá, a bérbeadó biztosítson hozzá létrát, csavarhúzót, vagy a legegyszerűbb, ha ő leveszi.

2022. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy koszos, dohos függönyt bármivel lefújsz, kapsz egy orrfacsaró szag egyveleget.
2022. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Tipikus nő: valamivel lefújni, jó lesz az….

Olyan nincs, hogy nem lehet leszedni. Csak a mosás segít, hiába fújkálod bármivel.

De egyébként nem nézted meg mielőtt kivetted a lakást?

2022. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok értelmes részét. Beszéltem a tulajjal, hogy hogy lehet levenni és kimosni.
2022. aug. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!