Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tanultatok meg takarítani?

Hogyan tanultatok meg takarítani?

Figyelt kérdés

Nagyon butacskanak tunik a kerdes de erdekelne mivel szeretnek minel hamarabb elkoltozni itthonrol.Szemelyes okok miatt nem kerhetem meg a szuleimet hogy mutassak meg szval ezt ne firtassuk.Internetrol tanultatok meg vagy hogyan?

Koszi a valaszokat


2022. jún. 22. 23:50
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
84%
Videók, esetleg vedd fel a kapcsolatot egy ezzel foglalkozóval.
2022. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

A sajat szobam nyilvan en takaritom a haz tobbi reszebe is besegitek de ha mondjuk vki mondana hogy takaritsam le a tuzhelyet nem igazan tudnam hogy alljak neki,:D meg persze nem is szeretnem tonkre tenni ezert erdeklodtem:)

2022. jún. 23. 16:54
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha olyasmi jön szembe, először keress rá nyugodtan!

Pl. tűzhely takarítás, fürdőszoba takarítás.

Ha mosni akarsz, akkor megnézed, hogy milyen a mosógép márkája, és típus neve, (rajta van rögtön elől) beírod a Google-ba, akkor lejön a használati útmutató, ott van benne minden.

Egyébként rengeteg cikk van, hogy "tippek hűtő takarításhoz"

Cipő, stb..

Nem bonyolult.

Egyébként a főzés megy?

2022. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszi 13#

-Igen az ilyen egyszerubb etelek a leveseket leszamitva

2022. jún. 25. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Youtubon van sok hasznos videó róla.
2022. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egyedul fogsz lakni magadtol rajossz. pl. tudni fogod hogy celszeru naponta elmosogatni ha geped van akkor belerakni a szennyes edenyt, szuksegnek megfeleloen mosni. mert ha van eleg ruhad akkor csinalhatod azt hogy hagysz egyszerre 2-3 programot lefutni a mosogepben ha keves akkor amint latod hogy fogy a tiszta cucc kimosod. ha szonyeges a lakas porszivozol ha padlos meglatod mikor poros es felporszivozol felmosol. a konyhaban ha ragacsos a padlo a fozestol felmosod akar naponta ha kell, letorlod a pultot amin fozol stb. furdoszobat altalaban hetente WCt szinten ki kell takaritani, a WC hez gyakrabban jo ha hasznalsz valami erosebb tisztitoszert es illatositot a kagyloba teszel sok olyan van ami egyben tisztit is. remelem kicsit segitettem neked;-)
2022. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!