Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktál olyat csinálni, hogy...

Szoktál olyat csinálni, hogy azt a ruhát, főleg felsőt/pólót amit 2-3 órát viseltél, vagy annyit sem, mosás helyett kiteríted és meg 1x felveszed?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, amit 1x viseltem bármennyi időre az megy a mosásba.
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de függ attól is, hogy mit csináltam benne.
2022. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul
2022. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Télen vagy ősszel simán. Tavasszal vagy nyáron már nem, illetve csak ritkán. És ahogy az egyes is írja, attól függ, hogy mit csináltam benne.
2022. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pulóvereket simán.... de pamutfelsöt is ha nem izzadtam bele.
2022. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggel felveszem a polom,fel ora mulva leveszem a munkahelyen mert atoltozom,delutan szinten.napi 1 ora hordas utan nem mosom egybol,2x akar 3x is felveszem mosas nelkul.

Van a szekrenyemben egy kulon polc,ahol ezeket tartom a nadragokkal,puloverekkel egyutt.

Kocsival jarok dolgozni,nem izzadok bele.ha delutan nem egybol jovok haza,maszkalunk valamerre a gyerekkel akkor mar elofordul hogy nem veszem fel mosas nelkul meg 1x.

2022. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze! Amióta a megszorítások okán arra buzdítottak mindenkit, hogy ne mossunk, csak szellőztessünk, szinte csak ezt csinálom.
2022. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még azt is, amit tovább hordtam, de nem izzadtam le benne. Nagyon hamar tönkremennek a gyengébb minőségű ruhák, ha minden hordás után kimossa őket az ember. Persze arra figyelek, hogy mindig tiszta legyen, de szerintem átlagos hordás alatt nem lesz annyira piszkos a ruha, hogy rögtön mosni kelljen. Kivéve nyáron, amikor jobban izzad az ember.
2022. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!