Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lefolyótisztításra kinek mi...

Lefolyótisztításra kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Por vagy lötty, mindegy.

Lassan folyik le a víz, valamit vennem kell. Csak előbb gondoltam megkérdezem, hogy melyiket érdemes, melyik használ.



2022. jún. 13. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a dm-es lefolyó granulátum totál bevált.


Forró vízzel alkalmazom, gyakorlatilag kirobbantja a dugulást a lefolyóból.

2022. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kirobbantja? 😮 Hűha! 😁


Köszönöm!

2022. jún. 13. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Na jó, ez pici túlzás: Annyira felhabzik (erős kémiai reakció), hogy szinte kirobban. :)
2022. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

3 éve kínlódunk időről időre előjövő konyhai dugulással. Volt kint szakember, volt mindenféle csodaszer, ipari is, görény, slag, minden.

Nemrég úgy tűnik, sikerült elhárítani, akkor épp teljesen el volt dugulva. Hosszú 3/4-es slag tele volt vízzel, egyik végét a lefolyóra csatlakoztattam stabilan, másikra 6 bár levegő. 5 méterrel arrébb a fürdőszobai lefolyón köpködött ki pinponglabdányi megkövesedett trutyikat.

2022. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Értem én :)

#4 Remélem nalunk hasonló szeánszra nem lesz szükség. 😱Főleg mert albérletben vagyunk. Vegülis nem teljes dugulás, lefolyik a viz csak lassabban. Szerintem vmi szappan/haj/fogkrém kombó lehet az...amit eleve nem értek, mert van benne csapszűrő is, meg tisztítjuk is rendszeresen. Na mindegy...

2022. jún. 13. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem eddig bármelyik "random" granulátumos készítmény megszüntette vagy elsőre (fél flakon) vagy másodszorra. Plusz egyszer pumpa. Szerintem eddig DM saját márkás meg Mr. Muscle biztos volt azok között, amit vettem.
2022. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a pumpa: [link]

Komolyabb dugulások esetén kézi tekerős csőgörény.

2022. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!