Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet megőrizni a...

Hogyan lehet megőrizni a ruhák eredeti puhaságát, lágyságát?

Figyelt kérdés
Ruhamosás után általában mindig megkeményednek a ruháim, főleg a pólóim. Általában mosókapszulát szoktam használni rendes öblítővel 40 fokos, 2 órás programmal színes és fehér ruhákhoz is. Nem jól csinálok valamit?

2022. jún. 13. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor előfordult a kapszulával, hogy nagyon habzott, mosás végén még érezni lehetett a ruhán, hogy habos, nekem akkor lettek kemények. Illetve valószínű, hogy kemény a víz nálatok, a vízlágyító valamennyit segíthet ezen.
2022. jún. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi mosókapszulát és öblítőt használsz egy mosáshoz?
2022. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában egy kupaknyi öblítőt és 2 mosó kapszulát szoktam felhasználni egy mosáshoz.
2022. jún. 14. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy mosókapszula kell csak egy adag ruhához. A túl sok és a túl kevés mosószer is károsíthatja a ruhákat.
2022. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!