Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ruhákat lehet szárítani...

Milyen ruhákat lehet szárítani mosó-szárító gépben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk venni mosó-szárító gépet, mert kicsi a lakás és a nyitott szárítótól napokig nem tudunk mozdulni sem. Viszont megnéztem és kb. az összes ruhánkon rajta van a címke, hogy nem szabad gépben szárítani. Még a legegyszerűbbeken is, amin semmi minta nincsen. A kislányom ruháin is ez a címke szerepel. Ti mit gondoltok, ennek ellenére lehet a szárító funkciót használni ilyen esetekben? Van ilyen irányú tapasztalstotok? Persze, tudom, mik az abszolút tiltólistásak, amiket egyáltalán nem lehet szárítani gépben, azokat nem is akarom. De azért, hogy kb. semmit nem lehet...Ez tényleg így van? Köszi!
2022. máj. 23. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem külön szárítógépem van. Amiket én beleteszek: alsónadrág, zokni, pamut melegítők, törölköző, ágynemű. Pólókat egyeltalán nem teszek bele. Nem mennek össze, de mikor felveszed mégis olyan, mintha egy számmal kisebb lenne. Illetve a feketéket nagyon fakítja, én legalábbis azt vettem észre.
2022. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kb. azt teszem bele, mint az első válaszoló, de nekünk sok pólónk van, amit be lehet, így én azokat is bedobom. Max néhány kényesebb vasalt mintásat nem. Szerintem ki lehet használni a szárítógépet, még akkor is, ha pár ruhát nem teszel bele. Ágyneműnél, törölközőnél nagyon hasznos. A kényesebb darabokat nyilván nem szabad beletenni.

Egyébként mióta megvan, vásárlásnál az az első, hogy megnezem, hogy lehet-e szárítógépbe rakni. A gyerekruhák közül szinte mindent, pólókat, nadrágokat, de nekünk pl van téli overall és télikabát is, ami szarithato.

2022. máj. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Ha jól néztem, van olyan funkció rajta, hogy kímélő szárítás finom anyagokhoz. Lehet, hogy ő lesz a barátom? :)
2022. máj. 26. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, mert nem fog teljesen szárazra szárítani az a funkció. Az ilyen programok max 1-2 darab ruhát szárítanak meg. Tehát ha azt a programot választod egy teljes mosott adag szárítására, biztosan nem fog megszáradni. Tapasztalat! :)
2022. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak különböző piacra gyártott termékek. Az Azúrban, Pennyben ezeket kapod. Olcsó, de silány minőség. És vannak az osztrák, német piacra gyártottak, drágábbak, de jobbak. A Müllerben vásárolt öblítőből pl. elég egy negyed kupak és illatos a ruha, a Pennys Silanból meg beleöntheted az egészet, akkor sem lesz semmi. Ugyanez az mosószerekkel.
2022. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ezt egy másik kérdéshez szántam :)
2022. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!