Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használati utasításban:...

Használati utasításban: Törölje át egy nedves ruhával. Törölje le egy nedves ruhával. Ez utóbbi (törölje le) leöblítést jelent?

Figyelt kérdés

Ezeknél egyértelműen írják az öblítést:


[link]

3 lépés a vízkő eltávolításához:

1. Fordítsa a szórófejet "ON" (be) állásba.

2. Permetezze a habot a felületre, és hagyja rajta néhány másodpercig.

3. Tisztítsa, törölje és öblítse le. Makacs szennyeződésnél max. 5 percen át hagyja a felületen, és használjon szivacsot.


[link]

A Cif súrolókrémet nedves ruha vagy szivacs segítségével vigye fel a tisztítandó felületre, majd egyneműen törölje át és öblítse le.


A kérdésemben szereplő áttörölni/letörölni dolog ezekre vonatkozik:

[link]

Permetezze a felületre. Törölje le nedves ruhával.


[link]

Használati utasítás:

Permetezze a felületre. Hagyja hatni egy percig, majd törölje le egy nedves ronggyal. Nincs szükség súrolásra.


[link]

Használati utasítás lakossági felhasználás esetén:

Tisztításhoz fújja a felületre, majd törölje át egy nedves ronggyal. A gyönyörű végeredmény érdekében törölje át száraz ronggyal.


ezt a Cif spray-t megnéztem angolul is:

[link]

Spray onto the surface and leave for a few seconds, then wipe with a damp cloth.

Leave for 5 minutes.

Once your surface is dry, wipe it down with a dry cloth - no need to rinse.


no need to rinse, azaz nincs szükség öblítésre



Nekem az áttörölni egy nedves ronggyal is már gyakorlatilag öblítést jelent, a letörölni egy nedves ronggyal pedig már mindenképpen öblítést (pl. az említett Ajax és Flóraszept), de akkor én nem gondolom jól?


2022. máj. 15. 18:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán takarítottam sajnos...
2022. máj. 17. 18:12
 12/16 A kérdező kommentje:

Szóval ezeknél a legvégén nem kell öblíteni, csak a nedves rongyos törlés kell?

- Permetezze a felületre. Törölje le nedves ruhával.

- Permetezze a felületre. Hagyja hatni egy percig, majd törölje le egy nedves ronggyal. Nincs szükség súrolásra.

- Tisztításhoz fújja a felületre, majd törölje át egy nedves ronggyal. A gyönyörű végeredmény érdekében törölje át száraz ronggyal.

2022. júl. 30. 16:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt a komoly problémát május óta nem sikerült megoldani? 🤣🤣 Besz@rás
2022. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jogos, de sajnos nem tudom ezeket :(
2022. aug. 3. 16:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod mi a különbség a letörölni és leöblíteni között? Ez probléma.


Amire az van írva, hogy törölje le nedves ruhával/rongyal, azt egy benedvesített ruhával/rongyal kell áttörölni, öblítés és sűrolás nélkül.

2022. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem is az, hanem ha pl. a mosdót egy olyan valamivel tisztítom, amire az van ráírva, hogy csak letörlés kell, én azt is le szoktam öblíteni, mert mosdót, kádat mindig öblítek. De ami nem ilyen anyagú, azoknál lehet, hogy elég a letörlés, ha a címke ezt írja.
2022. aug. 10. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!