Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használati utasításban:...

Használati utasításban: Törölje át egy nedves ruhával. Törölje le egy nedves ruhával. Ez utóbbi (törölje le) leöblítést jelent?

Figyelt kérdés

Ezeknél egyértelműen írják az öblítést:


[link]

3 lépés a vízkő eltávolításához:

1. Fordítsa a szórófejet "ON" (be) állásba.

2. Permetezze a habot a felületre, és hagyja rajta néhány másodpercig.

3. Tisztítsa, törölje és öblítse le. Makacs szennyeződésnél max. 5 percen át hagyja a felületen, és használjon szivacsot.


[link]

A Cif súrolókrémet nedves ruha vagy szivacs segítségével vigye fel a tisztítandó felületre, majd egyneműen törölje át és öblítse le.


A kérdésemben szereplő áttörölni/letörölni dolog ezekre vonatkozik:

[link]

Permetezze a felületre. Törölje le nedves ruhával.


[link]

Használati utasítás:

Permetezze a felületre. Hagyja hatni egy percig, majd törölje le egy nedves ronggyal. Nincs szükség súrolásra.


[link]

Használati utasítás lakossági felhasználás esetén:

Tisztításhoz fújja a felületre, majd törölje át egy nedves ronggyal. A gyönyörű végeredmény érdekében törölje át száraz ronggyal.


ezt a Cif spray-t megnéztem angolul is:

[link]

Spray onto the surface and leave for a few seconds, then wipe with a damp cloth.

Leave for 5 minutes.

Once your surface is dry, wipe it down with a dry cloth - no need to rinse.


no need to rinse, azaz nincs szükség öblítésre



Nekem az áttörölni egy nedves ronggyal is már gyakorlatilag öblítést jelent, a letörölni egy nedves ronggyal pedig már mindenképpen öblítést (pl. az említett Ajax és Flóraszept), de akkor én nem gondolom jól?


2022. máj. 15. 18:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha neked a ronggyal törlés egyenlő az öblítéssel, akkor sürgősen iratkozz be egy nyelvtanfolyamra.
2022. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szavak értelmezésével van a gond .
2022. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az öblítés vízzel való lemosást, sőt víz alá merítést jelent.

A nedves ronggyal való törlés, pedig benne van a nevében, hogy nedves legyen a rongy, de ne csepegjen belőle a víz

Így TÖRÖLD meg a felületet.

2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

- A száraz ruhát csap alatt átitatod vízzel.

- Az így bevizezett ruhát kicsavarod, hogy ne csöpögjön belőle a víz

- Elkészítetted azt, amit "nedves ruhának" nevezünk.

2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ok, akkor én néztem be... :) Csak arra gondoltam, hogy vannak olyan részek, ahol nem lehet folyó vízzel öblíteni, csak rongy vagy szivacs segítségével, de az megint más.

Amúgy a ronggyal való áttörlés és a ronggyal való letörlés között van különbség?

2022. máj. 15. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség.

Az igekötő.

De komolyra fordítva: semmi különbség nincs a kettő között. Mondhatod úgy is, hogy áttörlöm a csempét meg úgy is, hogy letörlöm a csempét.

2022. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Édes Istenem...
2022. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor törölni kell, az azt jelenti, hogy nem elég leöblíteni, hanem még fizikai erőt is ki kell fejteni, hogy a szennyeződés lejöjjön.

Leöblíteni majd csak a vegyszert kell a végén, amikor már tiszta, kész.

2022. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor arra gondoltak, hogy pl. a Cif cream cleaner-nél teszek a Cif-ből egy nedves szivacsra, és az áttörlés (ugyanazzal a szivaccsal) valójában a súrolást jelenti. Majd ezután kell öblíteni.


Viszont az Ajaxnál és Flóraszeptnél nem szükséges öblíteni, csak a nedves szivacsos áttörlés kell? :)

2022. máj. 16. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Eddig hogy maradtál életbe?
2022. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!