Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek kis robot porszívója...

Akinek kis robot porszívója van: elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hogy veszek egyet, de nem túl drágát, mindenféle felesleges "okosfunkció" nélkül. Árukeresős értékelések alapján próbálom nézni, bár nincs túl sok véleményezés.


A lakásomban nincs túl sok kosz (nincs se kisállat, se kisgyerek), főleg csak hajszálakat, néha pár morzsát meg némi port kéne felszívnia a gépnek.


Ti javasolnátok?



2022. máj. 10. 09:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és még ezekkel szeretném kiegészíteni:

-kicsi a lakás

-küszöb gyakorlatilag csak vizuálisan van

-a szőnyegeket én takarítanám a hagyományos porszívóval

-felmosnia sem kell tudnia


Ezek alapján mit ajánlanátok?

2022. máj. 10. 09:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Xiaomi-t használok már jó pár éve, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2022. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Xiaomi, nagyon szeretjük. :)

Vettünk mágnescsíkot a shaggy szőnyegek széle alá, hogy meg se próbálkozzon a felmászással. :-D

2022. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy roborock s5-öm van. Teljesen elégedett vagyok vele.
2022. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azok a robotok amiknek van "okosfunkciója" és szisztematikusan navigálnak jobbak mint amik össze-vissza.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy mindenképpen olyat kell venni, de jó tisztában lenni azzal, hogy az össze-vissza navigáló robotok max kis lakásba jók(mint nálad pl) és csodát ott sem szabad várni tőlük. Igazából fontos lenne az árhatárt is tudni mert vannak olyan gépek amik annak ellenére, hogy buták igen csak túlárazottak és nem is feltétlen túl jók vagy olcsóbban is van jobb. Amúgy én is Xiaomis vagyok és annak a legolcsóbb alternatívája a Vacuum Mop Esssential ami nem is feltétlenül "buta" mert giroszkóppal navigál és vannak szoftveres funkciói is ami igen csak hasznos lehet.

2022. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp térkép alapján dolgozót vegyél. Én is ezért választottam az s5-öt. Fel lehet bontani a lakást zónákra, nagyon hasznos funkció.
2022. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nem. Macerás tisztítani is. Egy zsinór nélküli porszívó sokkal jobb befektetés
2022. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2022. máj. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!