Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám elnyomni az evet...

Mivel tudnám elnyomni az evet illatát (szagát :D)?

Figyelt kérdés
Minden bizonnyal a legjobb vízkőoldó és fürdőszobai tisztítószer, de legalább olyan rosszul vagyok tőle, mint a klórtól, vagy más erősebb tisztítószerektől.
2022. ápr. 12. 14:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ecet természetesen, csak elgépeltem…
2022. ápr. 12. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, mókusod van, és annak a szagát akarod eltüntetni... :-D


[link]

2022. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeem 😁😁
2022. ápr. 12. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alapos szellőztetésen kívül erre nincs más "csodaszer".
2022. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utántörlést kell alkalmazni valamilyen lúgos szerrel (pl. szódabikarbónával). Csak az a gond, hogy az ilyen utántörlés után nem illékony szermaradvány marad hátra. Az ecet éppen azért jó (pl. vízkő oldásra), mert a szermaradvány elillan, legfeljebb alapos szellőztetés kell.
2022. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én használok ecetes tisztítószert, annak nincs olyan erős szaga, és nagyon jó.

[link]

Vagy próbáld a citromsavat. Ahhoz vizet kell adni, töménységet te állítod be. Kicsit lassabb, de jó.

2022. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ecetbe tegyél narancsot és hagyd benne egy hétig vagy kettőig. Csudijó narancsos illata van. Én tettem el a fenyőágból is télen, annak annyira nincs jó illata szerintem.
2022. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig úgy se jó, akkor tényleg használj citromsavat. Fél liter vízhez tegyél egy evőkanalat, az is nagyon szupi. De ennek is lesz egy jellegzetes szaga.
2022. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!