Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rendeltetek már a tisztitoszer...

Rendeltetek már a tisztitoszer.hu oldalról Brilliance termékeket? Furcsállom, hogy nem találok róluk véleményt!

Figyelt kérdés
Illetve rengeteg vélemény van a saját oldalukon de véleményem szerint így nem hiteles. Árukeresőn, Google és itt sem találtam. Viszont mivel majdnem 10.000-ért kell rendelni, hogy ingyen hozzák ki, ergo hogy meg is érje, így mindenképpen szeretnék objektív tapasztalatokat is olvasni, remélem lesz! Köszönöm!
2022. febr. 18. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak a Brilliance termékeket használom. Vízkőoldó, ablaktisztító, klóros tisztítószer, általános tisztítószer. Kezdő takarító vállalkozásomhoz vásároltam először ezekből a termékekből a Metró áruházban, azóta a netről rendelem. Mindegyik boltban kapható terméket veri! Nagyon tetszik, hogy szinte minden koncentrált, higítható, nem kell állandóan újra venni a szóró flakonos verziókat. Nekem nagyon beváltak! Tényleg hatékonyak, úgy csillog tőlük minden, mint egy luxus szállodában. Ez nem csak az én véleményem, hanem az ügyfeleimé is. Azt hozzáteszem, hogy én sem hinnék a véleményeknek az oldalukon, egyik kommentben sincs hiba, ez nekem gyanús 😁

Bátran rendelj, nem fogod megbánni. Ha bármelyikkel kapcsolatban kell bővebb vélemény, keress nyugodtan.

2022. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, hogy van aki ismeri és talán nem cég alkalmazott!?:D

Figyi magasfényű lapunk van és az ottani felmosó állítólag cseppmentesre szárad. Igaz ez?

Felmosóm a pörgetős Vileda szóval jól ki van csavarva, nem ez a gond.

S milyen az a "gumibogyó" illatú? Mert felkeltette a fantáziám, de eléggé képlékeny. Ha olyan jó mint képzelem (jobb mint a virágos illat), akkor wc olajból is olyat vennék. De nem merek egyszerre kettőre is beruházni mert ha mégsem jó illat akkor mire elfogy... Olyan gumicukros rágógumisnak képzelem.

Akkor olyan kérdésem van még, hogy melyik a legillatmentesebb zsíroldó? Írják az oldalon, hogy nincs olyan vegyszer szaga egyiknek se mint a boltinak, de mégis melyik a legkellemesebb?

Köszi!!!:)

2022. febr. 18. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, semmi közöm a céghez 😁

Igen, tényleg cseppmentesre szárad, az alkoholos változat és a többi is. Nekem is ilyen felmosóm van, mikor végzek, kiöntöm a felmosóvízet, szoktam engedni bele még tiszta vízet és abban kiöblíttem a moppot, kicsavarom és úgy teszem el.

Wc olaj: nekem egyeltalán nem jött be. A gumibogyósnak nekem olyan cefre szaga van, mikor erjed a gyümölcs a pálinkának 😁 Az illata nem tart tovább egy napnál sajnos. Hozzátenném, én egyeltalán nem használok ilyen wc illatosítókat, meg ilyen kosaras akasztós “izéket”.

Zsíroldó: én az üzemi zsíroldót használom, valóban nincs olyan szúrós szaga mint a Well Done hideg zsíroldónak, de azért kellemesnek sem mondanám. De hatékony!

2022. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van gumibogyós felmosóm. Elfogadható az illata. Persze, kinek, mi a kedves illat.

A WC olajat még kb 10 éve használtam a munkahelyemen. Csodálatos, tartós illata volt. Ezen felbuzdulva vettem nemrég.

Sajnos közel nincs az az illaterőssége, mint a réginek.

Felmosásnál pedig a szárazolás utána , ami segít, hogy szép legyen .

2022. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó, hogy írtad ezt a megfogalmazást, hogy erjedt gyümölcs/cefre, mert egyszer vettem egy erdei gyümölcsös parfümöt és annál is ezt gondoltam, úgyhogy mostmár legalább tudok valamire asszociálni az illattal kapcsolatban.

4-es Te is osztod ezt a véleményt, hogy olyan a gumibogyó illatuk?

Nekem egyszer volt a Goods Marketból wc olajam, gázos-spray. Én szerettem egyrészt hogy aznap tényleg megmaradt a jó illata másrészt a vízlepergető hatás is jó volt. A Brilliance-os oldalon ötletet kapva ezt most falicsempére is kipróbálnám. Na de akkor sanszos, hogy más illatban...:/

2022. febr. 18. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
A csempére ne fújd! Ronda lefolyás lesz a helyén, mert azon a felületen nem tapad meg. Egy intézményben a takarítok fújták mindenhova is, nem lehetett leszedni.
2022. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-ra: Én természetesen úgy gondoltam, hogy azonnal ronggyal "felwaxolom" mint egy impregnálót.
2022. febr. 21. 09:03
 8/11 anonim válasza:

Van Google értékelése a cégnek itt:


[link]

2022. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem tudom megnyitni itt a vélemények fület hiába nyomkodom 100x de majd még próbálkozom köszönöm.
2022. febr. 22. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz vele semmit. A szokásos---remek termék, meg vagyok elégedve vele, ezentúl csak ezt használom, stb.
2022. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!