Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szedjem ki a kimosott...

Mivel szedjem ki a kimosott ruhákról a zsepit?

Figyelt kérdés
Én is beleestem abba a hibába,hogy a fekete ruhák valamelyikében benne maradt a zsepi,és sikerlüt úgy kimosnom.Egy ismerősöm ajánlott valamit,na de azt már nem tudta megmondani mi az,amit a kikában lehet kapni.Kefét ne is ajánljatok,mert ahoz drágák a ruhák,hogy szétroncsoljam.
2010. szept. 10. 17:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
76%
Valaki szórakozik velünk, és abban leli örömét, hogy indokolatlanul lepontoz. A lényeg az, hogy megoldódott a szösz-kérdés!
2010. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na,már itt is tele van idiotákkal?!Egyébként azt honna tudom meg ha lepontoznak?
2010. szept. 12. 20:25
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
Jeleztem a modik felé,hogy valami baj van ezzel a kérdéssel, kiváncsi vagyok, hogy rájönnek-e ki szórakozik itt. A szösz kérdés valóban jó, hogy megoldódott.Jó lenne ha visszakapnánk a pontjainkat.
2010. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nincs baj a kérdésemmel:-)...jó kategóriában is van.Na mindegy...szerintem nem tudják meg nézni hogy ki szórakozik.
2010. szept. 12. 21:02
 15/15 anonim ***** válasza:
13%
nincs baj a kérdéseddel,csak ott van lehetőség, hogy felhivjuk a figyelmet arra, hogy valaki szórakozik.
2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!