Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történhetett a farmerommal...

Mi történhetett a farmerommal a mosógépben, hogy ilyen csúnya lett?

Figyelt kérdés
Már teregetés közben, míg vizes volt, feltűnt, hogy mintha tele lenne foltokkal, de gondoltam biztos csak káprázik a szemem, vagy majd ha megszárad nem fog látszani semmi. Megszáradt, és tele van ilyen mindenféle mintájú és méretű fehéres színű sófoltokkak, vagyis nem tudom ez-e a neve, de ez a szó ugrik be rá. Nagyon csúnya. Fekete farmer, nagyon feltűnő, elöl-hátul foltos lett és hordhatatlan így. Még sosem történt ilyen. A többi ruhával amit vele együtt mostam, sem történt ilyen, illetve az egyik felső halványan látszanak, de az nem vészes, meg az egy itthoni felső. A víz az kemény mint a kő, tenx és való, de eddig nem volt gond. Mi lehet ez? És legfőképp mit csináljak most a nadrágommal, hogy újra normálisan nézzen ki?
2022. jan. 30. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Porral mostad?
2022. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy a mososzert nem oblitette ki rendesen a gep az anyagbol es egh oblito program segitene a nadragon vagy vmi szennyezodes van a gepben vizko ilyesmi
2022. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Jajj... bocs... nem volt rajtam a szemüveg és azt olvastam a címben hogy "a faterommal"... 😂😂😂
2022. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A fekete szín nagyon kényes a mosásra, nem is szokták ajánlani a gépi mosást, semmilyen textíliánál.
2022. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 nem, folyékony mosószerrel, csak olyan használok. Perwoll, úgyhogy nem is valami Tesco gazdaságos.

#2 a mosógép elég új, úgyhogy remélem, szennyeződés még nincs benne. Az öblítést lehet megpróbálom holnap, remélem beválik.

#3 :D :D Ne is mondd. Én ma úgy olvasták az egyik kérdést, hogy "Férfiak, szerintetek Kasza Tibi jó nő?" Még néztem is, hogy most mi van. Erre másodszori nekifutásra nézem, hogy "Férfiak, szerintetek Tisza Kata jó nő?"

2022. jan. 30. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mosószert nem mosta ki belőle rendesen, néha nekem is csinálja a gépem.
2022. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: 😂😂😂
2022. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én is fateromat olvastam :D
2022. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!