Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor szoktatok ablakokat...

Mikor szoktatok ablakokat tisztitani?

Figyelt kérdés
Hideg idoben is szoktatok?
2022. jan. 27. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Két hetente megpucolom. Ha gyakran csinálom, akkor elég csak ablaktisztító és papírtörlő, ha évi 2-3 alkalommal mosnám, akkor már előtte le is kellene mosni, sokkal több idő. Plusz nem csak évi 2-3 hetet akarok kinézni a tiszta ablakon.
2022. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tavasztól őszig havonta, télen csak akkor, ha nagyon enyhe az idő. Tüdőgyulladást nem kockáztatok és a lakást sem akarom teljesen kihűteni.
2022. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor én nagyon trehány vagyok. :D Tavasz elején szoktam egyszer már kellemesebb időben, illetve egy kellemes téli napon mielőtt jön a tél. Ígysem kell ujjnyi mocskot levakarni az ablakokról, sőt.
2022. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Mikor, mikor?

Hát húsvétkor meg karácsonykor.

2022. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha van időm,kedvem,nem vagyok nagyon fáradt,kint nincsenek mínuszok és nem este fél 9-kor kellene elkezdeni. Azaz: egy évben max 3x.
2022. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor olyanom van. De télen-nyáron, télen ritkábban. Viszont nyugati fekvésű a lakas télen is ha szép az idő déltől fél 4-ig tűz be a nap, és a 3 hatalmas ablakon eléggé látszik ha retkes. Ezért pucolon télen is.

Amúgy 197 centi vagyok, nekem egy ablak kb 3p uh nem molyolok vele sokat, kinyitom, lefújom, letörlöm, pápuszi. Ha létrázni kellene meg jobban nekikéazülbi, fagyoskodni a nyitott ablakban, valszeg nem vagy ritkàbban csinálnám hidegben.

2022. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!