Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Romantik radiátort hogyan...

Romantik radiátort hogyan lehet tisztítani? Nagyon poros.

Figyelt kérdés

Mivel lehet ezt a fajta radiátort kitisztítani? Az albérletünkben van ilyen. Amióta fűtünk majdnem megfulladunk annyi a por. Vettem radiátor tisztító kefét, de túl vastag hozzá. Mit tudok vele kezdeni? Ti mivel takarítjátok? Ez a fajta :(

[link]


2021. okt. 22. 17:03
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Radiátoros fűtésnél lesz is por.

Amúgy én úgy szoktam, hogy papírtörlő darabokból galacsinokat gyártok, benedvesítem őket és bedobálom a radiátor belsejébe. Alul ki fognak esni ha megfelelő méretüek és hoznak ki magukkal port is.

Vagy megpróbálhatod ez üvegmosó kefével is.

2021. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha nem padló van, de ha van és ügyes vagy, aláraksz egy tepsit és felorralt, szappanos vízzel leöntöd.
2021. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima poroló Pennyből... De ne a gagyibb fajtát vedd, mert sokszor csak az van, hamar elkapkodják a jót.
2021. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami flexibilis nyelű tollseprűvel lehetne, kombinálva nagyon erős porszívóval.

De szerintem annyi por nem lehet benne, hogy "megfulladtok", vagy ha így érzed, az inkább a szoba többi részéből is elindul felfelé, amikor alulról fújja fel a meleg levegő. Nálunk sajnos több porallergiás van és rosszabb, mióta bekapcsoltuk a fűtést, de tuti nem a fűtőtesten lévő por indul csak el (bár ha egy része elég, annak van szaga), hanem pl. karnisok, ajtók, szekrények teteje, könyvek között... stb. is lelkiismeretesebben kell takarítani, ha tényleg fulladoztok.

2021. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A "majd meg fulladunk" egy kicsit túlzás volt :D Valószínűleg a levegő is száraz a párásítás ellenére. A fűtési szezon előtt alaposabban takarítok. Azt hogy gondok vannak a radiátorral a függönyökön látom mert szürkülnek, pedig nem rég mostam ki őket.


Köszönöm a segítséget.

2021. okt. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!