Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok domestost használni...

Szoktatok domestost használni a felmosáshoz?

Figyelt kérdés
Én kicsit szoktam belerakni.
2022. jan. 25. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mikor hogy, van h domestos, de van h csak általános felmosóval. Egyébként szerintem ez utóbbi is elpusztítja a bacik jelentős részét.
2022. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Domestost és Ajaxot használok, néha ecetet.

Kevés Domestost teszek csak a vízbe. A lakás nagy részén kő járólap van, csak 2 háló parkettás. Arra figyelek csak inkább, hogy a felmosórongy szárazabb legyen, akkor nem ázok fel a parkettalap.


Van gyerek, de már nem mászik, zokni vagy kispapucs van rajta is. Kisállat nincs.

Akkor mosok fel ha nincsenek itthon vagy fürdenek, alszanak… így nem járkálják össze és nem is lesz bajuk (bár mondom, max 1 kupak)

2022. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Nálunk fehér járólap van a házban, úgy vettem észre, hogy csak a domestossal lesz a legszebb felmosàs után. No, és hát ugyebár fertőtlenít is.
2023. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!