Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiadjátok a pénzt az Ariel...

Kiadjátok a pénzt az Ariel mosószerekre? Nektek milyen mosószer vált be?

Figyelt kérdés
Nem az ára miatt kérdezem, sokkal inkább a hatásfok miatt. Én legutóbb vettem egy kapszulás kiszerelést, a marketing azt ígérte 30 fokon, rövid programon is eltűntet mindent. Ez sajnos a 40 fokos, hosszabb programon sem jött össze…
2022. jan. 16. 17:36
1 2 3
 11/22 Valentino BROssi ***** válasza:
55%
Elvből nem veszek semmilyen Henkel, Unilever, P&G dolgot, legyen az testápoló, fogkrém vagy mosópor. A nagyok közül legfeljebb Colgate-Palmolive, de ők azt hiszem pont mosószert nem gyártanak (vagy Magyarországon nem forgalmazzák), úgyhogy tökéletesen megfelelnek a kis cégek termékei.
2022. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
#8 Szerintem az 40C° csak látszatmegoldást ad, főleg ha egyébként nem is látszik koszosnak a ruha. Én ott jöttem erre rá, miután a 40C°-os mosásról áttértem 60C°-ra. Autóipari cégnél dolgozom, ahol a gépeknél olajköd van, amit látatlanban is beszívott a polóm, erre még jött az izzadás, és a kettő együtt elég rendesen kiszárította a hátam. Hiába kenegettem bármivel, nem akart javulni, pedig kipróbáltam többféle, kényes bőrre való mosószert is. Sőt még ha itthon voltam szabin akkor sem javult, mert persze itthon is azokat a polókat hordom amiket bentre viszek dolgozni. Javulni meg csak akkor kezdett a hátam, mikor áttértem a 60C°-os mosásra.
2022. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A 40 fok nem látszat megoldás, de van amihez kevés, pl munkásruha ami erősen szennyezett. A munkás és napi ruhákat pedig érdemes különválasztani. Sosem szokták ugyanazt viselni napi szinten, mint amibe dolgozik az ember.
2022. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
#13 Minden nap tiszta pólót vettem fel a munkahelyen, és fél évente kaptunk 3 darabot, és több mint 10 év alatt azért összejött pár darab ;), itthon barkácsolni meg tökéletes, meg elég jóminőségüeket adtak. Szóval nem hordtam napokig ugyanazt a pólót, és amit itthon felvettem az is tiszta, mosott volt, csak éppen az olajszármazék nem jött ki belőle 40 fokon, és itthon tovább irritálta a bőröm..
2022. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Én kamionokat szerelek és a munkásruhákat is 40 fokon mosom. A ruhák igyis tiszták szoktak lenni. De mostmár kipróbálom a 60 fokos mosást.
2022. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Ariellel mosok általában 60 fokon (persze amit szabad, pl. pulóvert, kabátot, takarót csak 30 fokon). Próbáltam párszor olcsóbbat, de viszkettem tőle, így aztán nem akartam kísérletezni, a 60 fok meg azért, mert úgy tanultam, hogy az fertőtlenít. De így persze a hatásfokot nem tudom megítélni, hogy valamelyik másiké jobb-e.
2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Ariellel vagy Persillel mosok. Gél vagy por formájúval. Próbáltam más márkát de bőrirritációt okozott. Kiskoromban is csak az Arielt bírta a bőröm, annak is csak a sima, nem a Color változatát.

A ruhák többségét 40 fokon mosom, de ágyneműt, fehérneműket és törölközőket 60-on. Mivel a ruháim nem erősen szennyezettek (én és a férjem is irodai munkát végzünk) a hatásfokot nem tudom objektíven megítélni, de én elégedett vagyok vele. A ruhák tiszták, foltmentesek.

2022. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Az erősen szennyeződött ruhákat 60 fokon mosom, különben elég a 30-40 fok. Minél magasabb a hőmérséklet annál több energia fogy. Előmosást és a 90 fokot még soha nem használtam.

Általában az Aldiban veszem a mosószert Tandil márkát, folyékony Nekem nagyon bejött. Öblítésre 2 kanál ecet, ez óvja a ruhák színeit. Finom ruhákra Perwollt használok vagy szintén az Aldi finom mososzerét. Fehér ruhák, amit 60

fokon lehet mosni szintén Tandil mosóport. Ezt is mindjárt a mosódobba adagolom.

2022. jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
A Biopont és a Lidl saját márkás Formil mosógéljét szeretem, utóbbiból a rózsaszínt. Mindig azt vesszük, amelyiken éppen megakad a szemem, hogy akciós. :)
2022. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
Én csak fizetem a mosószert, nem használom. Fogalmam sincs melyik milyen.
2022. jan. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!