Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fésű takarítása hogyan és mivel?

Fésű takarítása hogyan és mivel?

Figyelt kérdés
Rárakódott hajzsír réteg eltávolítására gondolok.
2021. dec. 30. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Domestos körömkefe
2021. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én beáztatom forró vízbe folyékony flóraszepttel, de domestos is jó szerintem. Hagyom fél órát és körömkefével átkefélem. Szép tiszta lesz.
2021. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Kéztisztító krémmel szoktam bekenni negyed-félórára, és körömkefével súrolni.
2021. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szódabikarbónás vízbe áztatom
2021. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Rászórok kevés Biopon mosóport és nedves körömkefével a fogak irányában kikefélem a szennyeződést majd leöblítem.
2021. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Samponos körömkefével szoktam.
2021. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Samponos körömkefével szoktam én is.
2021. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hetente megmosom szappannal. Enyém bontófésű, ritka fogú. Az már igen gáz, ha sikálni kell. Heti két hajmosással csak nem dzsuvás a fésű, én használom egyedül. Ha zsíros a hajad, hajmosáskor mosd meg a fésűt is.
2021. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor 1kis érdekesség: gyerekkoromban (kb. a 90-es évek közepén) anyámnak volt olyan univerzális tisztítója, amivel ha befújtad a fésűt, utána fél óra után leoldott róla minden szennyeződést, és nem kellett még körömkefézni se! Csak lemostam vízzel és tökéletes volt!

Azóta keresem mi lehetett ez. Anyám akkoriban tisztítószer termékek forgalmazásával foglalkozott, ez a szer vagy Amway vagy ADL márkájú lehetett emlékeim szerint.

2022. jan. 1. 19:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!