Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » DM fertotlenito öblítőt...

DM fertotlenito öblítőt használhatom fordítva? Előszor áztatom a ruhat benne 30 percet, azutan mosom ki.

Figyelt kérdés
Mert azt irja, ugy kell, hogy eloszor kimosom, azutan aztassm az oblitoben 30 percet. Majd ezutan ne obkitsem ki ezt belole, hanem egyszeruen igy szaritsam meg es kesz.

2021. dec. 27. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy a fertotlenito hatas kiteljesedesehez szuksrges lehet az, hogy nem oblitjuk ki belole a vegen es akkor vegulis meg orakig , egy napig a ruhan van, mig az meg nem szarad?...🤔
2021. dec. 27. 17:28
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Mit akarsz fertőtleníteni?

A háztartási szennyest a mosószer és már a 40 fokos mosás is fertőtleníti.

2021. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gombas ember szonyegén jarkaltam: zoknik, harisnyak.

Min. 60 fok.

Dm fertotlenitot szoktam hasznalni.

Ja, meg most beleleptem a kutyaürülékbe, de nagyon es a cipofuzom fertotlenitem. Muanyag a vege a cipofuzonek.

2021. dec. 27. 22:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg szekletinkontinenciam isvan, a bugyit is szoktam azonnal, amikor baleset van.
2021. dec. 27. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a fehér fehérneműt javaslom, azt tudod fehérítteni.
2021. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Dm fertotlenito oblitovel szines fehenemut is hasznalhatok, nem gond.

Nem kell kizarolag feherben jarnom.

2021. dec. 29. 18:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ugy latom, senki nem hasznalja ezt a fajta oblitot,mert nem tudtok a kerdesemre valaszolni....🤔
2021. dec. 29. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az egész öblítő egy parasztvakítás. Más a funkciója az öblítőnek és más a fertőtlenítőnek.
2021. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez “DM fertotlenito oblito”, az a neve. Miert lenne parasztvakitas?
2021. dec. 29. 20:15
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt irja: gepimosas: mosas kozben is adagolhato. Hoppa! Akkor nem muszaj obliteskor, a vegen! Aha...🤔


Mert en kezzel szoktam mosni ezeket a holmikat, amit fertotleniteni akarok...

2021. dec. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!