Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol mossátok ki a wc kefe...

Hol mossátok ki a wc kefe tartóját?

Figyelt kérdés
Én úgy csinálom, hogy a benne levő vizet először a wcbe öntöm, majd a kád felett egy szivaccsal(amit korábban mosogatáshoz használtam, utána kidobom), áttörlöm, miután domestost fújtam rá. Anyukámtól láttam így, nem tudom, hogy higiéniátlan-e ez így?
2021. dec. 21. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jó így. Én ugyanazzal a rózsaszín ronggyal szoktam, amivel a wc-takarítom. A wc kefe természetesen minden használat után tisztán kerül a helyére.
2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Kádban/zuhanyban lemosom Domestossal és kész.
2021. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Belenyomom a domestoszos felmosós vödörbe, kicsitbenn hagyom, aztán átmosom.
2021. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hintalow ***** válasza:
76%

Nekem olyan a tartóm, hogy bele kell nyomni állítva a kefét. Úgy ahogy van beteszem a kádba, és telinyomom domestossal, esetleg kicsit higítom vízzel, hogy ellepje, aztán elmegyek dolgozni :)

Délutánra full tiszta és fehér.

2021. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én nem bent mosom ki, hanem kiviszem a kerti csaphoz, ott leteszem a földre, legújom valamilyen takarító szerrel , hagyom állni majd leöblítem. Bent nem szeretnèm kimosni, hogy utána a kádat is takarítanom kelljen, fertötlenítani. Gondolom aki lakásban él ott nem sok a lehetőség. Talán ott a wc fölé tartva mosnám ki. De nem szívesen raknám a kádamba, mosdómba. De lehet csak én vagyok túl finnyás.
2021. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Kiborítom belőle a vizet, aztán töltök bele vizet, azzal kiöblítem és azt még a wc-be borítom. Aztán szintén a kádba állítom, a belső peremét körbelocsolom fertőtlenítővel, hagyom állni, aztán kidobásra ítélt szivacs kendővel, vagy szivaccsal áttörlöm egyszer és kész.
2021. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!