Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc kefét hogyan takarítod, és...

Wc kefét hogyan takarítod, és a wc kefe tartót?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen írd, ne csak annyit, hogy milyen szert használsz, hanem lépésről lépésre érdekelne. Meg légyszi ne trollkodjatok, tényleg érdekel.

2021. jan. 22. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén szólva én csak kidobom pár havonta, nem olyan drága, hogy takarítgassam.
2021. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Édesanyám takarítónő,ő domestos-t tölt a vízbe,belemeríti összerázza,azután leöblíti,a nyelét is fertőtleníti kendővel,a tartót szintén egy másik fertőtlenítős vízzel teli vödörben tisztítja meg.
2021. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Kívülről tisztítom csak Domestossal és ahogy az 1es írja, pár havonta cserélem.
2021. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy, kidobom.
2021. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Bennehagyom a wc vizébe amikor savazom.
2021. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva én nem tisztítom külön. Mindig a WC lehúzása közben használom, így viszonylag tiszta marad. Amikor pucolom a WC-t akkor a kefével dörzsölöm a Domestost. Szerintem ennyi elég. Ha nem tűnik teljesen tisztának, akkor a WC pucolás végén még beállítom a WC aljába egy kis Domestosszal meglocsolva.
2021. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy lépésről lépésre? :D
2021. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy amikor használom, engedem rá a vizet is és azzal alapból lemosódik és "tiszta" marad.


Illetve amikor takarítok, estére Domestossal körbe tolom a WC csészét, a kefét meg bele állítom a vízbe, így ki fertőtlenítődik és le öblítem.


A tartóját pedig simán Domestosos vagy egyéb tisztítószerrel leöblítem.


Ezzel tiszta marad amennyire kell, ha meg már nagyon elhasznált, akkor csere, nem kerül semmibe egy új kefe.

2021. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
8.:Az hogy szakszerűen.
2021. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Domestosos vízbe áztatom a kefét.A tartót pedig fertőtlenítős vízzel lefújom,aztán áttörlöm pluszban.
2021. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!