Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc kefét hogyan takarítod, és...

Wc kefét hogyan takarítod, és a wc kefe tartót?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen írd, ne csak annyit, hogy milyen szert használsz, hanem lépésről lépésre érdekelne. Meg légyszi ne trollkodjatok, tényleg érdekel.

2021. jan. 22. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Maga a WC lehúzása során a víz ki tudja valamennyire mosni. Floraszept van dögivel, haver hozzá gyárból, kapják fizu mellé :)


Nem állok olyan jól anyagilag, hogy havi 500 forintot félre tudjak rakni, ezért én nem dobálom ki.


Ha lenne annyi pénzem, akkor sem dobnám ki. Felesleges pazarlás számomra nem elfogadható.

2021. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Miután használtam a kefét (és láthatóan nincs rajta maradvány), akkor a lapos öblítésű csészébe pár köbcm hipót öntök, abban megforgatom a kefét, végigtörlöm vele a a csésze belső falait majd a vizet lehúzva a kefe részt a lezúduló vízben leöblítem. Utána a kefét párszor lerázom a csészébe, hogy a maradék folyadéktól megszabaduljon. Utána vissza a tartójába.
2021. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
#12 te is le leszel pontozva, mert kimosod és nem eldobod.
2021. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Megy a víz folyamatosan a klotyóba miközben használom, így tiszta marad, mikor a klotyót mosom néha, Domestos-szal akkor azt a kefével csinálom így a kefe is tisztul. Évente egyszer kidobom és veszek másikat. Akinek rozsdamentes meg üveges van az nyilván nem dobja ki a 20 ezerért vett kefét.
2021. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 300 ftos kefét szoktam venni, a vécét azzal sikalom domestosszal és amikor öblítem a végén, akkor a kefét is. Ha elhasználódik, kidobom.
2021. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Meleg víz a vödörbe. Teszek bele domesztoszt aztán a kefe nyelét belemártom utána megfordítom a kefét majd beleteszem a tartót. Szivaccsal átdörzsölöm a tartót. Hagyok 2 perc behatási időt majd lecsöpögtetem és a helyére rakom
2021. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!