Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van aki dolgozott már luxus...

Van aki dolgozott már luxus házaknál/lakásoknál takarítóként? Mik voltak az elvárások?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol más. Ahol én dolgoztam, az max.takarítás minden nap, reggel 9-re mentem, és amíg nem végeztem.Kitöltötte az időmet 320 m2, csupa üveg, tükör,konyhában mosogatás, mosás-vasalás.
2021. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyedi megbeszélés kérdése.

Van, akihez reggel kell menni. Van, akihez délután járok.

Van, aki ad kulcsot, mert nincs otthon. Van, aki mindig otthon van.

Van, akinél kell mosni, vasalni is. Van, akinél ágynemüt is kell cserélni, míg másnál nem.

Egyénenként változik. Az elsö beszélgetésnél elmondja miket akar én meg eldöntöm, megfelelö-e nekem vagy sem.

2021. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Reggel fél 8-tól 3-ig. Mindent tüzetesen kellett takaritani, értéktárgyaktól kezdve a könyvekig törölgetés, feltörlés, fürdők takaritása, udvar rendberakása. mosogatás, ablaktörlés, locsolás, bútorok ápolása. A ház olyan 400 nm körül lehetett.
2021. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!