Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a tokeletes felmosas titka?

Mi a tokeletes felmosas titka?

Figyelt kérdés

Segitsetek, mert kezdek hulyet kapni. Hogyan kell szepen felmosni? Ti mit hasznaltok hozza? Milyen gyakran csinaljatok? Milyen felmoso, tisztitoszer? Soha nem sikerult meg csik/foltmentesen felmosni, koszosnak erzem utana a padlot.

Mindenfele tisztitoszert kiprobaltam mar, de valahogy soha nem latom jonak. Jelenleg most hagyomanyos felmosom van+vodor, de sokaig hasznaltam mopot is, de sokszor 5 torles utan tolta maga elott a koszt es hiaba csereltem 6x ki a rongyot hozza egy felmosas alkalmaval, olyan erzesem volt, mintha csak kente volna a koszt a padlon.

Felmosas elott termeszetesen mindig felporszivozok alaposan es forro vizet hasznalok+tisztitoszer. Heti 1-2x szoktam egyebkent, nem a kedvenc tevekenysegem. Gyakrabban kellene? Ez lenne a titka? Nem tudom, de igy is gyulolom, naponta porszivozok, de a felmosasra mar nincs kapacitasom ilyen gyakran.


2021. dec. 16. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szorongó vagy, menj pszichológushoz. 5 percre a kényszerbetegségtől.
2021. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem ez eletem legnagyobb problemaja es lehet, hogy a kerdesem alapjan ugy tunik, hogy megorultem, de 2 oraja mostam fel, friss az elmeny, szokasosan foltos a padlo itt-ott.

Inkabb otleteket szeretnek kapni, hogy ki hogyan csinalja :)

2021. dec. 16. 00:39
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Én például hetente porszívózok, és baromian nem érdekel, hogy felmosás után foltos-e a padló. Tudom, hogy felmostam, tehát tiszta, és ez nekem elég.
2021. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Előzetesen össze kell seperni a koszt, akkor nem kened szét a felmosással.
2021. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen előtte porszívó.


Én is pánikos vagyok

2021. dec. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Anno a seregben megtanították, hogyan kell. Pár vödör ultrás vizet beborítani a helységbe, utána fogkefével felsikálni a padlót, végül egy felmosóronggyal kézzel maradéktalanul feltörölni a vizet.

Mindig tökéletes lett :)

2021. dec. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bizony látni kellett a 20 fillérest!
2021. dec. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen padló?
2021. dec. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

Porszívózd előtte fel ( gyorsabb a seprésnél és jobb).

Én sima, kicsi mosogatószert használok ( oldja koszt, zsíros foltot, cseppmentesen szárad).Sima moppal felmosom, aztán kicsavarva végig törlöm megint.

A sok tisztítószertől csíkos lesz, azt nehéz visszaszedni.

2021. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
A felmosáshoz használj SOKKAL KEVESEBB felmosószert! A foltosság/csíkosság ugyanis attól van, a felmosószer marad a padlón.
2021. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!