Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik a felsoroltakon kívül...

Létezik a felsoroltakon kívül más fertőtlenítős öblítő?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket találtam:

1) LENOR Professional Odour Eliminator

2) Silan Fresh Control


Mivel olvastam, hogy egyesek nem tudják értelmezni a kérdést, ezért leírom a kérdés okát. Egyszer bent maradt a ruha a gépben és egy 10 mosás után se múló erős, jellegzetes szag maradt a ruhákban. Végül kimostam őket öblítő helyett fertőtlenítővel, ami megoldotta a gondot, de illatos se lett. Elkezdtem keverni az öblítőt kis fertőtlenítővel, ettől elkezdtek bekeményedni a ruhák. Szeretném rendbe rakni a mosott dolgaim fertőtlenítős öblítővel, de mivel sehol se lehet erre így szűrni, ezért kérdezem, hogy miket ismertek a felsoroltakon kívül. Nekem első olvasatra a Silan szimpatikus, de hátha van jobb.



2021. dec. 12. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül egyik sem fertőtlenítős öblítő!

Kicsit keress rá biológiailag és kémiailag a fertőtlenítés fogalmára… nem az öblítésben, öblítőkben lesz a megoldás annyit elárulok.

2021. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Habár sokan unhatnak minket, de az ecet illetve mosóparfüm.

Az ecet nagyon szépen kiöblíti a ruhákat, pihepuhák lesznek, és abszolút nem lesz ecet szaguk. Igazából nem lesz semmilyen szaguk, mi így használjuk, de mosóparfümmel keverve illatos lesz a ruha.


Az ecet ápolja a ruhákat, és a mosógépet is, fertőtlenítő, puhít, anti allergén

2021. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az ecet a legjobb szerintem is, de az nem puhít: a pamut törülköző direkt durvább lesz tőle, mint öblítő használata esetén - viszont cserébe nedvszívóbb is lesz, ezért is jó az ecet.
2021. dec. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Denkmit fertőtlenítő öblítő

Dm be kapható

2021. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az ecetet mosóparfümmel, köszönöm!
2021. dec. 14. 00:49
 6/19 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam.


Herbow mosóparfümből 5ml a flakonján ajánlott adagolás szerint, rá 20%-os ecet a szokásos szintig töltve. Pamut program, szokásos adag, 60°C.


Ecetszagú ruhákat szedtem ki és száradás után is ecetszagúak maradtak. A mosóparfümből pedig 5ml kevés volt, vagy csak elesett az ecettel szemben, most száradás után egyenlő mértékben érzem az ecettel.


Nem adtam még fel, úgyhogy megkérdezem: mi a titok?

2021. dec. 23. 23:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Én mosóparfüm nélkül szoktam 10%-os ecetből annyit használni, amennyit öblítőből kéne és nem marad ecetszagú a cucc, főleg addigra nem, mire megszárad.
2021. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nincs titok, kipróbáltad az ecetet, ecetszagú. Másnak is az, csak ők elhiszik, hogy nem az.

Ez olyan, mint egy MLM rendszer, vagy egy szekta. Valaki egyszer kitalált, a többi meg megy utána a csordában.

De egyébként mit akarsz annyira fertőtleníteni?

2021. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Mi 20%os ecetet használunk, és mint írta a kolléga annyit amennyit az öblítőből kellene (5cent kb).

Soha nem volt még ecetszagú a ruha.

Hányszor öblít a gép?

2021. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"az ecetet, ecetszagú. Másnak is az, csak ők elhiszik, hogy nem az."

És szerinted az ecet nem tud elpárologni? És ha elpárolgott, tehát már nincs ott, amikor száraz a ruha, akkor mi ecetszagú? A semmi? :D

2021. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!