Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukámnak karácsonyra valamil...

Anyukámnak karácsonyra valamilyen ablaktisztítót szeretnék venni, mit javasoltok milyet vegyek? Meg honnan tudnék venni/rendelni? nem nagyon értek ehhez 17/F

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 10:37
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egészen biztos, h ennek örülne? :D
2021. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vennek ilyesmit ajandekba, ha direkt kerte es erre vagyik.

Egyebkent meg nem.

Bar nem tudom pontosan ablaktisztito alatt mire is gondolsz. Valami szerkezetre? Vagy magara a vegyszerre? Remelem legalabb nem az utobbi 😂

2021. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha 17éves vagy, akkor valszeg nem fog telni robot-ablaktisztítóra...


[link]


Ez tuti dolog, de tényleg elég drága...


Nekem van ilyesmi

[link]


Csak Aldiban vettem, kb. fele ennyiért.

Nem rossz, de azért nem hozza azt a tökéletes csíkmentes eredményt, amit egy profi takarítónő....

De tényleg gyorsan lehet vele végezni.

2021. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vegyszerre egyszerre gondoltam hanem amivel könnyebben lehet tisztítani, 3.as valami ilyesmit néztem én is, csak nemtudtam hogy az jó e, de még átgondolom hogy ilyet veszek e neki, mint fent is említették hogy nem biztos hogy jó ajándék

Nagyon szépen köszönöm!

2021. nov. 21. 11:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

En szulokent annak jobban orulnek, ha a gyerekeim keres nelkul megcsinalnak a hazimunkat es ez lenne az ajandekom.

Azzal nem vagyok elorebb, ha vesznek nekem egy eszkozt, amivel majd EN takarithatok, haha.

De persze kinek mi. Anyukam peldaul vasalot kert karacsonyra.

2021. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Családi szokás kérdése, hogy az ilyesmi jó ajándék-e. Nálunk sem szokás ilyesmit adni karácsonyra, de el tudom képzelni, hogy van, aki örülne neki.

2. Nekünk is van egy hasonló, mint amit 3-as másodiknak linkelt, de én pl. egyáltalán nem használom, nekem jobban megfelel a sima papírtörlő, szóval kétséges, hogy anyukád milyen típus.

2021. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom...karácsonyra ablaktisztító? érdekes...
2021. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, így jobban át gondolva/olvasva a válaszokat lehet elég nagy hülyeség lenne
2021. nov. 21. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki kocsimosó kefét adna ajándékba karácsonyra, nekem a férfinak, annak éppen karácsonykor nagyon nem örülnék. Nyáron bármikor...
2021. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annak sokkal jobban örülne, ha te tisztogatnád az ablakokat...
2021. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!