Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire mosogatod el a...

Mennyire mosogatod el a konyhai eszközöket, mielőtt a mosogatógépbe teszed és főzöl-e és hányszor pakolod tele egy nap?

Figyelt kérdés
Én nem győzöm a mosogatást, hiába van gép. Így is el kell mosogatni előtte az igazán problémás edényeket, a mosogatógép nem viszi le a rászáradt, leégett kaját. A többit meg gép nélkül is gyorsan el lehet mosni. Rosszul csinálok valamit??? Miért mondják, hogy annyival egyszerűbb mosogatógéppel? Ritkán főzök és így is napi 2-szer tele kéne pakolni. Nem győzöm. Valószínű a mikró hiánya miatt van ez nálunk, nem bírja a hálózat és így minden egyes melegités plusz egy edény. Egyszerűen sose fogy el a mosatlan, én ebbe már belefáradtam teljesen. Főzni is utálok már emiatt.

2021. nov. 15. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En csak leöblítem a zsírosabb tányérokat, edényeket, de soha nem kellett előre elmosogatnom semmit.
2021. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!