Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó a centrifuga mosógépnél?

Mire jó a centrifuga mosógépnél?

Figyelt kérdés
Mit csinál?
2021. nov. 15. 21:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
31: 👍😁
2021. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

30 mi az hogy a mosás hogy megy? Megnyomok egy programot és csinálja. Csak az érdekelt, hogy a centrifugának mi a szerepe.


31 a legostobább válaszadók sértegetnek válaszadás helyett ;) az értelmesek vagy csendben maradnak, vagy a kérdésre válaszolnak ítélkezés nélkül.

2021. nov. 17. 20:55
 33/43 anonim ***** válasza:

Én vagyok ostoba? És ha te mostál, akkor soha nem láttad mit csinál a géped és úgy használsz mosógépet, hogy az alapvető dolgokkal nem vagy tisztában?


15/33 A kérdező kommentje:

14, nem, még soha életemben nem mostam, így nem tudom hogy működik a mosógép. Sejtem, hogy ez a szerepe, de biztosra akartam menni.

tegnap 10:10

Privát üzenet

2021. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezés volt, hanem MEGÁLLAPÍTÁS!


(Már ha tudsz különbséget tenni??!)

2021. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Úgy "megy" a mosás, hogy egy hete élek egyedül. Eddig egyszer mostam. Szóval pont hogy azért kérdezek, hogy tisztában legyek az alapvető fogalmakkal, de válaszadás helyett csak kritizálsz. A te dolgod továbbra is a válaszadás. Ha nem tudod a választ, akkor nem nyitod meg a kérdést. Nem értem, miért jó neked a kioktatás, személyeskedés, ítélkezés. Ezzel nem segítesz. Nem változik tőle semmi, maximum a saját vállad veregeted meg, hogy most aztán jól kioszottál valakit. Szerinted ez építő jellegű?
2021. nov. 17. 21:55
 36/43 anonim ***** válasza:
Egy hete? És anyád azóta nem beszel veled? 😂
2021. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Látod, az ilyen válaszok minősítenek téged, és pont ezért vagy te az ostoba. És ha meghalt? Akkor is sírva röhögős emojit küldesz?
2021. nov. 17. 22:17
 38/43 A kérdező kommentje:

Na, erre már nem írsz semmit? Remélem életed végéig gyötörni fog a lelkiismereted, bár neked nem nagyon van olyan. Baromi könnyű tizenévesen beszólogatni mindenkinek a neten, de fogalmad sincs milyen egyedül élni, amíg anyád mos-főz rád. Ez nem lesz ám mindig így... :)


A többieknek is tanulság, hogy ne ítélkezz, mert semmit nem tudsz a körülményekről. Hülyézni valakit, mert feltett egy triviális kérdést, meg nagyon éretlen.

2021. nov. 17. 23:09
 39/43 anonim ***** válasza:
Aha és akkor mindig hülyéztél, amikor mondtuk, hogy otthon is muszáj lett volna látni, hallani. Akkor az volt a válasz, hogy egyedül élsz.... Akkor mi van?
2021. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

37: ne kezdd a trollkodást érzelmi húrok pengetésével..

Akárhány érvet írunk, mindegyikre előhúzol a kalapból vmi magyarázkodást...


Általános iskolába se jártál? Vagy felmentettek fizikából?

2021. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!