Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó a centrifuga mosógépnél?

Mire jó a centrifuga mosógépnél?

Figyelt kérdés
Mit csinál?
2021. nov. 15. 21:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
60%

Plusz persze fizikában 6. osztályban mindenki tanult a centrifugális erőről, és magáról a centrifugáról.


Azt meg már ne is cincáljuk, hogy a wikipedia (mint google legelső találat) egy mondatban leírja. :))


[link]


"A háztartásban a mosás utáni nedves textíliák víztartalmának csökkentésére használják (többnyire a mosógéppel egybeépítve)."

2021. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk még Hajdú is volt, mert anyám bele volt zavarodva, máig azzal mos. Ott külön volt a centrifuga, meg emelgethetted a vizes ruhákat, a derekad is leszakadt, fél napos program volt a mosás...


Egyébként, ha nem tudja, beírhatta volna és a Google bácsi, Youtube néni segített volna...


Hey! Válaszolsz nekünk, nálatok hogy ment a mosás? Tudom, hogy olvasod!

2021. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

1, nem anyám mos, egyedül élek.

2, úgy beszéltek, mintha nem láttam volna mosógépet, de ennek semmi köze a kérdéshez. A centrifugára voltam kíváncsi, nem mindenkinek magától értetődőek a fizikai fogalmak.

3, ez egy oldal, ami azért van, hogy olyat kérdezzünk, amit máshol nem akarnánk. Ha mindenki használná a Googlet, akkor nem lenne értelme az oldalnak, de ne keverjük a szezont a fazonnal. Egyébként sehol nincs leírva, hogy pontosan mi a mosógépben a centrifuga, próbáltam megkeresni, képzeld. De a te DOLGOD hogy válaszolj, vagy görgess tovább. A személyeskedés, gúnyolódás nem tartozik az oldalon betöltött feladataid közé.

2021. nov. 17. 14:48
 24/43 A kérdező kommentje:
Minden nap láttok izzót, de a többségnek fogalma sincs, pontosan hogyan működik és milyen fizikai törvények alapján. Nem is kell tudnod, de ha érdekel megkérdezed. A mosógépben lezajló folyamatokat sem fogod ismerni attól, hogy van mosógép a házban, ha soha nem érdekelt annyira, hogy megkérdezd anyádat. Rohadt okosnak hiszitek magatokat, míg nem kell elmagyarázni valakinek az izzó működését. Ez csak egy példa. Tisztelet a kivételnek.
2021. nov. 17. 14:52
 25/43 anonim ***** válasza:
59%

23: nagyon félreérted az oldal célját!


NEM google-kereső helyett van....


EGyedül élsz.... Babakorod óta...???

2021. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Azért te meg azzal vagy eltévedve, hogy ez nem, egy szolgáltatás, ahol "feladataim lennének". Emberek válaszolnak neked szabadidejükben, és nem, nem az a "dolguk", hogy válaszoljanak neked... Nagyon el vagy tévedve. Senkinek nem trágárkodott veled stb.


Egyébként egyedül élsz, de elmondásod szerint soha nem mostál, akkor a ruhák tisztítását milyen módszerrel oldod meg?

2021. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ha elég vastag volt a kosz, akkor leesett magától.
2021. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

"ez egy oldal, ami azért van, hogy "......


Igen, de van egy kikötés, hogy 16 éven aluliak nem használhatják.

Vagy azt állítod, hogy több vagy??

2021. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Azért írtam így direkt, mertha feljössz erre az oldalra és veszed a fáradtságot hogy válaszolj, akkor igenis az a dolgod, hogy hasznos választ adj. A trollkodás és személyeskedés egyrészt szabályellenes, másrészt baromi gyerekes. Szóval nem én vagyok eltévedve, én értem az oldal célját, ti nem.
2021. nov. 17. 17:39
 30/43 anonim ***** válasza:

Egy dolgot megfigyeltem már.

Mindig a leghülyébb kérdezők szokták kikérni maguknak, és ők szoktak a legjobban háborogni.

2021. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!